Propagace a dary

Kolektory » O nás » Propagace a dary

 

Společnost Kolektory Praha, a. s. každoročně podporuje řadu společenských a sportovních akcí, pomáhá hendikepovaným, nemocným, dětem i seniorům.

Metodika v oblasti uzavírání smluv na reklamu a propagaci společnosti Kolektory Praha, a.s.

Metodika_ReklamaPropagace
Zasady_ReklamaPropagace
Formulář ke stažení : PDF, ZFO

Propagace 2023

 

ALTÁN ART z.s.

Atelier radostné tvorby je určen umělcům s mentálním či fyzickým hendikepem.

A.R.T. zahájil svou činnost v roce 2013 v rámci projektu Evropského sociálního fondu OPPA. Od vzniku ateliéru A.R.T. působilo v ateliéru více než dvacet výtvarníků. V současné době v ateliéru pracuje aktivně dvanáct umělců, kteří zde mají možnost tvořit čtyřikrát týdně, kde jsou jim k dispozici výtvarné prostředky i materiál bez jakýchkoliv poplatků. Ateliér pořádá pravidelné výstavy. Hlavním cílem projektu je podpořit tuto formu terapie a zároveň dostat do povědomí veřejnosti tvorbu umělců se zdravotním handicapem nazývaným ART BRUT.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
http://www.atelierradostnetvorby.cz/

Jonathan Livingston s.r.o.

Melodrama Alma Rosé, vypráví o jedinečném životě židovské houslistky. Příběh je postaven na skutečných událostech. Díky organizaci Jonathan Livigston a podpoře společnosti Kolektory Praha, a.s.  je k vidění ve Werichově vile, na Praze 1.
Smluvní cena za propagaci: 22 tisíc Kč.
https://www.almarose.cz/

Zajíček na koni, o.p.s.

Obecně prospěšná společnost vznikla v roce 2004 a jeho hlavní myšlenkou je pomáhat dětem, a to nejen s handicapy, ale všem, které to potřebují. Zajíček na koni pořádá výlety a akce s koňmi, terapie jízdou na koních, tábory a víkendové pobyty.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.
https://www.zajiceknakoni.cz/

HC Smíchov 1913 z.s.

Hokejový klub HC Smíchov 1913 je zaměřený především na výchovu mladých hokejistů. Děti takto získají kladný vztah ke sportu a k pohybu.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://hcsmichov.cz/klub

Cesta domů, z.ú.

Je nezisková organizace, která poskytuje registrované zdravotní a sociální služby. Zajišťují, aby děti a dospělí umírající v domácím prostředí měli dostupnou zdravotní péči a další potřebné služby. Příspěvek společnosti půjde na benefiční představení Studia 1, v La Fabrice dne 15. 10. 2023.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.
https://www.cestadomu.cz/

ARCHITECTURA z.s.

Cílem projekt „Architektura a umění ve veřejném prostoru 2023“ je oživení kulturního a architektonického genia loci a místních sociálních aktivit v hlavní městě Praha.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Kbely

V současné době sdružuje 119 členů s věkovým průměrem 78 let. Snaží se zaplnit jejich volný čas různými přednáškami, výlety a jinými aktivitami a každoročně organizuje rekondiční pobyty.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc kč.

Jednota pro zvelebení hudby v Čechách z.s.

Jedná se o festival podporující začínající mladé hudebníky, zpěváky a herce. Cyklus 6 koncertů a představení proběhne během 3 měsíců, které se uskuteční v Koncertním sále Pražské konzervatoře.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
https://jzhc.cz/

Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.

Společnost Tamtam připravuje v průběhu podzimu Zahradní slavnost 2023, opět ve Valdštejnské jízdárně. Akce se ponese v duchu osvěty o světě osob se sluchovým postižením mezi širokou veřejností.
Smluvní cena za propagaci je 60 tisíc Kč.
https://www.tamtam.cz/

Museum Kampa

Museum Kampa a nadace Jana a Medy Mládkových připravilo výstavu, na téma Praha očima Státní bezpečnosti. Výstava bude k vidění od září do prosince 2023.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.
https://www.museumkampa.cz/vystavy/

Muzeum Karlova mostu

Svatojánský spolek společně s Pražskými Benátkami připravili již další ročník Svatojánských slavností NAVALIS, které proběhnou ve dnech 13. – 15. 5. 2023.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.
https://www.navalis.cz/

Active radio a.s.

Spolupráce na expozici FutureCity pro Comic-con Prague 2023. Cílem této netradiční expozice je informovat návštěvníky o rozvoji města, zviditelnit městské firmy a seznámit veřejnost s jejich úlohou v městě budoucnosti. Celá expozice probíhá nejen ve fyzické realitě, ale hlavní důraz je kladen na unikátní Virtuální realitu. Festival Comic-con Prague 2023 je zaměřen na filmy, seriály, hry, komiksy a knihy a to především v žánru sci-fi, fantasy a hororu. Projekt FutureCity pro Comic-con Prague 2022 proběhl v pražské O2 aréně, v termínu 14. – 16. 4. 2023, návštěvnost je přes 25 000 návštěvníků.
Smluvní cena za propagaci: 88 tisíc Kč.
https://www.comiccon.cz/

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z.s., Obvodní organizace Praha 7

Svaz sdružuje občany v důchodovém věku, kteří jsou postižení kardiovaskulárním onemocněním. V současné době evidují přes 100 členů. Hlavní náplní práce je pořádání kulturních, rekondičních a ozdravných pobytů.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

Knižní stezka k dětem, z.s.

Dvanáctý ročník největšího literárního festivalu „Děti čtete?“ Probíhá od 14. 9. celý týden na různých místech Hlavního města Prahy. Cílem festivalu je nárůst literární gramotnosti u dětí a mládeže a ukázat, že četba může bát obohacující a zábavná.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
https://www.detictete.cz/

Malostranské noviny, spolek.

Pravidelná inzerce společnosti v Malostranských novinách. Vychází jednou měsíčně v nákladu 10 tisíc kus. Celoroční spolupráce.
Smluvní cena za propagaci 150 tisíc Kč.
http://malostranskenoviny.eu/index.html

HC Sparta Praha a.s.

Celoroční podpora hokejového klub mládeže a hokejových turnajů na ledové ploše. Cílovou skupinou jsou hráči ledního hokeje, profíci i amatéři, účastníci se veřejného bruslení. Zároveň pak děti a mládež užívající ledové plochy k tréninku hokeje a krasobruslení.
Smluvní cena za propagaci 80 tisíc Kč.
https://www.hcsparta.cz/index.asp

Rugby club Praga Praha, z.s.

Podpora ragbyové mládeže. Hlavním účelem spolupráce je rozšířit povědomí o české ragbyové mládeži a hře vůbec a popularizovat tak tento sport mezi širší veřejnost.
Smluvní cena za propagaci 50 tisíc Kč.

IV-Nakladatelství s.r.o.

Preventivní publikace (omalovánky) Českého Červeného Kříže určená dětem, zaměřená na šíření povědomí o poskytování první pomoci. Cílovou skupinou jsou předškoláci a mladší žáci.
Smluvní cena za propagaci 25 tisíc Kč.

Sportovní klub hala Lužiny z.s.

Sportovní hala Lužiny je multifukční sportovní zařízení na Praze 13, ve které sportují především mládež a přibližně 2500 dětí. Sportovní halu dále využívají mateřské a základní školy v blízkém okolí.
Smluvní cena za propagaci 50 tisíc Kč.
https://www.sportovni-hala-luziny.cz/

SK Boxing Praha z.s.

Podpora úponových sportů, především pak výchovou mládeže v odvětví amatérského boxu, kondičního boxu a sebeobrany, kickboxu a thai boxu.
Smluvní cena za propagaci 60 tisíc Kč.
https://www.skboxingpraha.cz/

HC Slavia Praha

Český klub ledního hokeje Slavia Praha v současné době vychovává 350 mladých hokejistů ve 12 věkových kategoriích. V Praze patří mezi hokejové kluby s nejvyšším počtem členů a v mládežnických kategoriích hraje nevyšší domácí soutěže.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://hc-slavia.cz/

Nerudný fest.cz 

Šestý ročník festivalu „Praha Žije Hudbou“ se bude konat v termínu 23. – 24. 6. 2023. Hudba a oslava kultury tak promění centrum Prahy a městský veřejný prostor.
Smluvní cena za propagaci je 80 tisíc Kč.
https://nerudnyfest.cz/nase-festivaly/

Slivenecké letnice 2023

Multižánrový kulturní festival Slivenecké letnice pořádá každoročně MČ Praha – Slivenec ve spolupráci s místními neziskovými organizacemi, jednou z nich je i Rodinné centrum Pecka. Festival proběhl 2. – 3. června a vystoupili zde kromě známých interpretů také místní kapely ze Slivence.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Hockey Club Kobra Praha, z.s.

I letos společnost Kolektory Praha podpořila hokejový Club Kobra Praha, z.s. Tato organizace vychovává a nadějné talenty českého hokeje a umožnuje širokému okruhu dětí sportovat.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://www.hckobra.cz/

Rugby Club Tatra Smíchov

Sportovní klub s více jak padesátiletou historií. V současné době eviduje přes 400 členů, z toho asi dvě třetiny tvoří děti a mládež. Hlavním cílem klubu je umožnit dětem bez rozdílu nadání a pohybových schopností věnovat se ve svém volném čase sportovním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.rugbytatra.com/

Dětská opera Praha, z.s.

Dětská opera, soubor dětských a mladých sólistů studujících zpěv. Spolupráce pro rok 2023 je zaměřená na koncertní představení na scéně Národního divadla.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
http://www.detskaoperapraha.cz/

TJ Tatran Střešovice

Podpora floorbalové akademie, jejíž cílem je zapojit co největší počet dětí z Prahy 6 a okolí, nejen do těchto aktivit, ale hlavně do pravidelného sportování, soutěžení a zapojení se do kolektivu.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.
https://www.tatranflorbal.cz/partneri.asp

Divadlo Bez zábradlí – Představení Berlín, Berlín

Divadelní představení Berlín,Berlin, přináší do Prahy novou podobu francouzské komedie, která v roce 2022 získala nejvyšší francouzské ocenění Molieré, za komedii roku.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://bezzabradli.cz/repertoar/cabaret

MVP events s.r.o.

Kulturní festival národnostních menšin proběhne 2. 9. 2023 již tradičně v parku Podviní na Praze 9. Tento jedinečný kulturní počin, který nemá atraktivním programem v hlavním městě srovnání, poskytuje příležitost se sejít a nahlédnout do jiného způsobu života lidí, se kterými žijeme v jednom městě.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://barevnadevitka.cz/

SPORT INVEST Marketing a.s.

SPORT INVEST Marketing a.s. ve spolupráci s organizací Kolo pro život připravuje projekt L’ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE. Cyklistický závod pro všechny fanoušky cyklistiky v Praze. Akce proběhne 9. – 10. 6. 2023.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč
https://www.letapeczech.cz/www/

Team Knights, z.s.

Dva turnaje japonského bojového umění: „Uzavřené mistrovství České republiky“ a turnaj Nextgen NextLevel, jsou projekty nejen sportovního, ale i osvětového charakteru. Akce je postavena na snaze rozšířit zájem mládeže o bojový sport Chanbara.
Smluvní cena za propagaci: 89 500 Kč.
https://chanbara-cz.webnode.cz/o-nas/

Světový pohár ve vodním slalomu 2022

Další ze série závodů Světového poháru ve vodním slalomu. Ve dnech 9. – 11. června 2023 bude umělá trojská slalomová trať opět hostit vrcholnou sportovní akci.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://www.slalomtroja.cz/cz/

SK Lajdáček

Lyžařský oddíl Lajdáček je zaměřen na práci s dětmi a mládeží. Během roku se zde pořádají víkendová soustředění se zaměřením na atletickou průpravu mladých lyžařů.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.
https://www.lajdacek.cz/

Nadace VIZE 97

Nadace VIZE 97 –  udílení ceny VIZE 97. Slavnostní předávací ceremoniál konající se v kostele sv. Anny, o jehož rekonstrukci se zasadil Václav Havel, proběhne dne 5. 10. 2023. Cílem udělování ceny je umožnit české veřejnosti setkání s průkopníky zajímavých proudů soudobého vědeckého myšlení a seznámit se s jejich dílem.
Smluvní cena za propagaci 100 tisíc Kč.

Projekt zaměřený na oběti domácího násilí – podpora terapeuticích kroužků a služeb pro děti a mládež, které jsou vedeny psychologickými poradnami a azylovými domy.
Smluvní cena za propagaci 80 tisíc Kč.
https://www.vize.cz/

„Letňany nejen dětem“

Dvoudenní akce pořádána Městskou částí Praha 18 proběhne 26. – 27. 5. 2023 v areálu Letiště Letňany. Akce je určena hlavně pro děti, ale tradičně se ji účastní všechny věkové kategorie. Pro děti jsou připraveny soutěže, kolo štěstí, výtvarné dílny a další atrakce jako např. vystoupení hudebních skupin.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

TJ A.F.K. Slivenec, z. s.

Tělovýchovná jednota AFK Slivenec má jako jeden z hlavních cílů nárůst sportující mládeže. Na letošní rok proto naplánovala několik sportovních projektů, kterými chce děti a mládež oslovit a nabídnout jim možnost kvalitního sportovního vyžití.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.
http://www.afkslivenec.cz/

CU Bohemians Praha, z. s.

CU Bohemians Praha je českým fotbalovým klubem s dlouholetou tradicí. Cílem práce s dětmi a mládeží je výchova mladých, talentovaných fotbalistů, a to nejen s ohledem na sportovní výkonnost, ale také z hlediska lidských a morálních vlastností.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.
https://www.bohemians.cz/tymy/mladez

Svatováclavská pouť na Proseku

Ve dnech 17. – 24. září 2023 proběhne na Proseku v okolí kostela sv. Václava tradiční Svatováclavská pouť pořádaná Městskou částí Praha 9. V letošním roce se koná už třicátý druhý ročník.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

HC Letci Letňany, z.s.

Mládežnický hokejový oddíl, který se zaměřuje na práci s mládeží a výchovu hokejových talentů. V současné době eviduje 300 členů v kategoriích žáci, dorost a junioři.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.
https://www.hcletci.cz/

ICE CZECH LETŇANY a.s.

Podpora provozu hokejových hal pro účely hokejových tréninků, zápasů a veřejného bruslení ze strany dětí, mládeže a jiných zájmových skupin.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://icearena.cz/

Bohemia JazzFest o. p. s.

Mezinárodní hudební festival Bohemia JazzFest rozezněl už po dvanácté náměstí osmi historických měst. Festival patří mezi největší kulturní akce v Evropě, proběhne dne 10. – 11. 7. 2023 v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.
https://www.bohemiajazzfest.cz/

Pražský literární dům autorů německého jazyka (nadační fond)

Instituce si od svého vzniku klade za cíl tvořit most mezi českou a německou kulturou a rozvíjet a uchovávat dědictví pražské německé literatury. Dne 17. 9. 2023 se uskuteční již 13. ročník open-air mezinárodního festivalu Literatura v parku v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
http://www.literarnidum.cz/

Letní Letná 2023

Společnost Gasparo pořádá letos 20. ročník mezinárodního festivalu divadla a nového cirkusu Letní Letná. Festival vzniká za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a každým rokem se zde představí kromě domácí scény i řada zahraničních hvězd. Letos proběhnou akce v termínu 17. 8. – 3. 9. 2023.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://letniletna.cz/

Festival Jarmily Novotné

V rámci jedenáctého ročníku festivalu Jarmily Novotné proběhne na zámku Liteň, soubor koncertů jako Liteňské hornové dny, ZUŠ Open, Open air koncert Dotek lásky, pěvecké kurzy apod. Festival Jarmily Novotné 2023 se koná pod záštitou ministra kultury Mgr. Martina Baxy a hejtmanky Středočeského kraje Mgr. Petry Peckové.  
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.
https://www.zamekliten.cz/en/zamek-liten-association/

Kakutogi academy

Kakutogi academy se zaměřuje na výuku Kyokushin karate pro všechny věkové kategorie. V klubu trénují děti od 4 let a je zde několik skupin rozdělených dle věku a výkonnosti. Kladou zde důraz na rozvíjení sportovního talentu, disciplíny a sebedůvěry u dětí a mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.
http://www.kakutogiacademy.cz/

Sportovní klub vozíčkářů Praha, z. s.

Organizace s dlouholetou tradicí funguje už od roku 1991 a sdružuje několik sportovních oddílů. Celkově v klubu sportuje 104 hendikepovaných sportovců, mezi kterými je i několik reprezentantů ČR.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
https://www.skvpraha.org/skv-praha/

Sportovní klub Motorlet Praha

Sportovní klub je jedním z největších fotbalových mládežnických klubů v Praze, zaměřuje se na děti už od šesti do osmnácti let. Projekt s tematickým názvem: „Back to sport“ je změřený na komplexní podporu návratu dětí k intenzivní sportovní činnost.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Veleobec sdružených Baráčníků

Veleobec sdružených Baráčníků je společenská organizace, která vznikla roku 1873 a dodnes lpí na dodržování staročeských zvyků. Jedná se o nejstarší vlastenecko-dobročinný spolek, který dodnes nepřetržitě působí na území Čech, Moravy a Slezska.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Městská část Praha 16

Pod záštitou Městské části Praha 16 se koná dne 16. 9. 2023 Radotínské burčákobraní. Dne 15. 10. 2023 se v podobném duchu uskuteční Havelské posvícení.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Nadace Jedličkova ústavu

Nadace Jedličkova ústavu už od roku 1990 všestranně podporuje děti a mladé lidi s tělesným či kombinovaným postižením. Dne 15. 6. 2023 pořádá první ze dvou sportovních akcí, a to „Běh pro Jedličku“ – pro děti a mládež se zdravotním postižením. Dne 30. 9. 2023 pořádá již tradiční akci „Koloběžka DEN“ pro děti i dospělé.
Smluvní cena za propagace: 240 tisíc Kč.
https://nadaceju.cz/

IUVENTA, spolek umělecky nadaných dětí a mládeže

Spolek umělecky nadaných dětí, který pořádá každý rok koncerty vážné hudby pod názvy: festival komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou a festival Hudební procházky v průběhu května až září.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
http://www.wichterlearts.cz/

SK Praga Vysočany

Tradiční fotbalový klub sídlí ve Vysočanech už více než sto let a zaměřuje se zejména na výchovu dětí a mládeže. V současné době v něm působí asi 150 mladých sportovců od fotbalové miniškoličky až po starší žáky.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.
https://www.tjpragapraha.com/

BS Ladronka Praha z.s.

BS Ladronka Praha z.s. je spolek, který provozuje plážový fotbal. Finanční příspěvek je zaměřený na podporu sportovní výchovy mladých talentů.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.
https://bs-ladronka.webnode.cz/

SPORT BEZ PŘEDSUDKU – Najdi svůj sport

Aktivní prezentace sportovních a pohybových disciplín dětem, mládeži a široké veřejnosti v předem určených místech a destinacích na území Hlavního města Prahy.
Smluvní cena za propagaci: 90 tisíc Kč.
https://www.sportbezpredsudku.cz/

Svátky hudby z.s.

Stejnojmenný festival „Václav Hudeček a jeho hosté“ se pravidelně koná na území Městské části Prahy 1. Patří k nejprestižnějším akcím svého druhu a těší se mezi Pražany velké oblibě a téměř 100% návštěvnosti.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.svatkyhudbyvpraze.cz/

Dary 2023

Neslyšící s nadějí, z.s.

Finanční dar určený na osvětu české společnosti o globální problematice sluchově postižených.
Finanční dar ve výši 40 tisíc Kč.
https://neslysicisnadeji.org/

Diakonie ČCE – Praha

Finanční dar na vybavení pro nový domov lidí s autismem. Finanční dar ve výši 60 tisíc Kč.
https://www.diakonie-praha.cz/

Propagace 2022

Sportovní klub vozíčkářů Praha, z. s.

Organizace s dlouholetou tradicí funguje už od roku 1991 a sdružuje několik sportovních oddílů. Celkově v klubu sportuje 104 hendikepovaných sportovců, mezi kterými je i několik reprezentantů ČR.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
https://www.skvpraha.org/skv-praha/

Sportovní klub Motorlet Praha

Sportovní klub je jedním z největších fotbalových mládežnických klubů v Praze, zaměřuje se na děti už od šesti do osmnácti let. Projekt s tematickým názvem: „Back to sport.“ Je změřený na komplexní podporu návratu dětí k intenzivní sportovní činnost.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Oslavy 110 výročí od založení fotbalového oddílu SK Motorlet Praha.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
http://www.sk-motorlet.cz/sportovni-klub-motorle

Jednota pro zvelebení hudby v Čechách z.s.

Jedná se o festival podporující začínající mladé hudebníky, zpěváky a herce. Cyklus 6 koncertů a představení proběhne během 3 měsíců, které se uskuteční v Koncertním sále Pražské konzervatoře.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

ARCHITECTURA z.s.

Projekt ZASTÁVKA LIBEŇ je festivalem architektury, vizuálního umění a hudby, v Praze na Palmovce. Cílem projektu je oživení kulturního a architektonického dědictví dané lokality, posílení genia loci a místních sociálních aktivit.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

TJ Sokol Horní Počernice

V tělocvičně spolku probíhá několik sportovních a kulturních akcí ročně a cvičí zde oddíly atletiky, sálové kopané a volejbalu, které navštěvují nejen děti, ale i rodiče dětí a dospělí.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.
https://sohopo.estranky.cz/

SC Olympia Radotín z.s.

Oslava 100 let výročí od založení fotbalového klubu v Radotíně, které vyvrcholí 18.června oslavou ve sportovním areálu Radotín. Předpokládaná návštěvnost 3000 lidí. 
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
https://www.olympiaradotin.cz/

Veleobec sdružených Baráčníků

Veleobec sdružených Baráčníků je společenská organizace, která vznikla roku 1873 a dodnes lpí na dodržování staročeských zvyků. Jedná se o nejstarší vlastenecko-dobročinný spolek, který dodnes nepřetržitě působí na území Čech, Moravy a Slezska.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Městská část Praha 16

Pod záštitou Městské části Praha 16, proběhl dne 10. 9. Radotínské burčákobraní a 8. – 9. 10. 2022 se v podobném duchu uskuteční Havelské posvícení.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Cesta domů, z.ú.

Je nezisková organizace, která poskytuje registrované zdravotní a sociální služby. Zajišťují, aby děti a dospělí umírající v domácím prostředí měli dostupnou zdravotní péči a další potřebné služby. Příspěvek společnosti půjde na benefiční představení Studia 1, v La Fabrice dne 7. 10. 2022.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Nadace Jedličkova ústavu

Nadace Jedličkova ústavu už od roku 1990 všestranně podporuje děti a mladé lidi s tělesným či kombinovaným postižením. Dne 17. 6. 2021 pořádá první ze dvou sportovních akcí, a to „Běh pro Jedličku“ – pro děti a mládež se zdravotním postižením. Dne 5. 9. 2022 pořádá již tradiční akci „Koloběžka DEN“ pro děti i dospělé.
Smluvní cena za propagace: 240 tisíc Kč.
https://nadaceju.cz/

Nadace Artevide

Práce s nevidomými umělci je hlavním posláním nadace Artevide. Díky ní se mohou umělecké tvorbě věnovat zrakově postižení lidé, pro které je malování významnou součástí života. Cílem akce je benefice a aukční prodej obrazů v rámci charitativně benefičního večera.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.
http://www.artevide.cz/

IUVENTA, spolek umělecky nadaných dětí a mládeže

Spolek umělecky nadaných dětí, který pořádá každý rok koncerty vážné hudby pod názvy: festival komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou a festival Hudební procházky v průběhu května až září.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
http://www.wichterlearts.cz/

Bohemia JazzFest o. p. s.

Mezinárodní hudební festival Bohemia JazzFest rozezněl už po dvanácté náměstí osmi historických měst. Festival patří mezi největší kulturní akce v Evropě, proběhl dne 11-12.07. 2022 v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 130 tisíc Kč.
https://www.bohemiajazzfest.cz/

Museum Kampa

Museum Kampa a nadace Jana a Medy Mládkových připravilo výstavu, jejíž hlavním tématem je majálesová tradice a její proměny se zaměřením na období po druhé světové válce. Expozice se nachází v exteriérů parku Kampa, kde bude k vidění od května do konce července 2022.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
https://www.museumkampa.cz/vystava/majales/

Nerudný fest.cz 

Šestý ročník festivalu „Praha žije hudbou“ se bude konat v termínu 2. 6.- 4. 6. 2022. Hudba a oslava kultury tak promění centrum Prahy a městský veřejný prostor.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://nerudnyfest.cz/nase-festivaly/

Pražský literární dům autorů německého jazyka (nadační fond)

Instituce si od svého vzniku klade za cíl tvořit most mezi českou a německou kulturou a rozvíjet a uchovávat dědictví pražské německé literatury. Dne 18.9.202 se uskuteční již 12. ročník open-air mezinárodního festivalu Literatura v parku v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
http://www.literarnidum.cz/

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z.s.

Svaz sdružuje občany v důchodovém věku, kteří jsou postižení kardiovaskulárním onemocněním. V současné době evidují přes 100 členů. Hlavní náplní práce je pořádání kulturních, rekondičních a ozdravných pobytů.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Letní Letná 2022

Společnost Gasparo pořádá letos 19. ročník mezinárodního festivalu divadla a nového cirkusu Letní Letnou. Festival vzniká za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a každým rokem se zde představí kromě domácí scény i řada zahraničních hvězd. Letos proběhnou akce v termínu 11. 8. – 31. 8. 2022.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://letniletna.cz/

Radio Active a.s.

Spolupráce na expozici FutureCity pro Comic-con Prague 2022. Cílem této netradiční expozice je informovat návštěvníky o rozvoji města, zviditelnit městské firmy a seznámit veřejnost s jejich úlohou v městě budoucnosti. Celá expozice probíhá nejen ve fyzické realitě, ale hlavní důraz je kladen na unikátní Virtuální realitu. Festival Comic-con Prague 2022 je zaměřen na filmy, seriály, hry, komiksy a knihy a to především v žánru sci-fi, fantasy a hororu. Projekt FutureCity pro Comic-con Prague 2022 proběhl v pražské O2 aréně, v termínu 22 – 24. 4. 2022, návštěvnost 25 000 návštěvníků.
Smluvní cena za propagaci: 139 tisíc Kč.
https://www.comiccon.cz/

Divadlo v Řeznické, o. p. s.

Divadlo v Řeznické oslavilo přes 35 let své profesionální umělecké činnosti a přispívá svojí tvorbou a činností k pozvednutí kulturnosti a vzdělanosti spoluobčanů všech věkových a sociálních skupin. Divadelní inscenace „Mark St. Germaina – Show Dr.Ruth bude premiérou letošního podzimu a naše společnost podpořila právě tuto hru.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.reznicka.cz/

Spolek rodičů a přátel folklórního souboru JARO

Taneční soubor JARO letos pořádá dvě velká představení – Jarní a Vánoční celovečerní představení s podporou Ukrajiny. V rámci těchto oslav proběhlo slavnostní představení v divadle Hybernia a to 12. června 2022. Vánoční představení proběhne v prosinci 2022 v Městské knihovně v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Festival Jarmily Novotné

V rámci jedenáctého ročníku festivalu Jarmily Novotné proběhne na zámku Liteň, soubor koncertů jako Liteňské hornové dny, ZUŠ Open, Open air koncert Dotek lásky, pěvecké kurzy apod. Festival Jarmily Novotné 2022 se koná pod záštitou ministra kultury Mgr. Martina Baxy a hejtmanky Středočeského kraje a Mgr. Petry Peckové.  
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.
https://www.zamekliten.cz/festival/

Muzeum Karlova mostu

Svatojánský spolek společně s Pražskými Benátkami připravili již další ročník Svatojánských slavností NAVALIS, které proběhnou ve dnech 15. 5. 2022.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.navalis.cz/

„Slavnost květů“

MČ Praha – Lysolaje je pořadatelem tradiční kulturní akce Slavnost květů, jejíž historie spadá až do roku 1936 a letos dne 14. 5. 2022 proběhne 33. ročník.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.
https://www.praha-lysolaje.cz/akce/slavnost-kvetu

Hudební festival Z.s.TAP – Pojď dál 2022

Společnost podpořila festival hudby a pohybu, která se v letošním roce uskuteční 7. 5. 2022 v budově školy Jedličkova ústavu.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.pojddal.cz/

Kakutogi academy

Kakutogi academy se zaměřuje na výuku Kyokushin karate pro všechny věkové kategorie. V klubu trénují děti od 4 let a je zde několik skupin rozdělených dle věku a výkonnosti. Kladou zde důraz na rozvíjení sportovního talentu, disciplíny a sebedůvěry u dětí a mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
http://www.kakutogiacademy.cz/

BikeRanch Team z.s.

Seriál cyklistických závodů určený pro širokou veřejnost v parku Višňovka na Praze 9. Předpokládaná účast je až 300 aktivních závodníků. Devátý ročník tohoto závodu proběhne 18. 9. a 9. 10. 2022.
Smluvní cena za propagaci je 80 tisíc Kč.
https://bikeranch-cup.cz/

„Letňany nejen dětem“

Dvoudenní akce pořádána Městskou částí Praha 18 proběhne 3. 6. – 4. 6. 2022 v areálu Letiště Letňany. Akce je určena hlavně pro děti, ale tradičně se ji účastní všechny věkové kategorie. Pro děti jsou připraveny soutěže, kolo štěstí, výtvarné dílny a další atrakce jako např. vystoupení hudebních skupin.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

MČ Praha 5 – 100 let Smíchova

Městská část Prahy 5 pořádá dne 29. 5. 2022 na Císařské louce pro děti i dospělé zábavné sportovní odpoledne, které se bude konat u příležitosti 100 let Smíchova.
Smluvní cena za propagaci: 180 tisíc Kč.

 

TJ A.F.K. Slivenec, z. s.

Tělovýchovná jednota AFK Slivenec má jako jeden z hlavních cílů nárůst sportující mládeže. Na letošní rok proto naplánovala několik sportovních projektů, kterými chce děti a mládež oslovit a nabídnout jim možnost kvalitního sportovního vyžití.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
http://www.afkslivenec.cz/

CU Bohemians Praha, z. s.

CU Bohemians Praha je českým fotbalovým klubem s dlouholetou tradicí. Cílem práce s dětmi a mládeží je výchova mladých, talentovaných fotbalistů, a to nejen s ohledem na sportovní výkonnost, ale také z hlediska lidských a morálních vlastností.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.bohemians.cz/tymy/mladez

Svatováclavská pouť na Proseku

Ve dnech 18. – 25. září 2022 proběhne na Proseku v okolí kostela sv. Václava tradiční Svatováclavská pouť pořádaná Městskou částí Praha 9. V letošním roce se koná už třicátý první ročník.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.

VINOŘ SE FEST

Festival pod záštitou městské části Praha Vinoř, je hudební rodinný festival, kde se na dvou podiích vystřídá 6 autorských kapel, různých žánrů. Očekávaná účast je 1000 návštěvníků. Akce proběhne 18. 8. 2022
Smluvní cena za propagaci je 50 tisíc Kč.
https://www.vinorsefest.cz/

Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.

Společnost Tamtam připravuje v průběhu podzimu Zahradní slavnost ve Valdštejnské jízdárně. Akce se ponese v duchu osvěty o světě osob se sluchovým postižením mezi širokou veřejností.
Smluvní cena za propagaci je 80 tisíc Kč.

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Kbely

V současné době sdružuje 119 členů s věkovým průměrem 78 let. Snaží se zaplnit jejich volný čas různými přednáškami, výlety a jinými aktivitami a každoročně organizuje rekondiční pobyty.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc kč.

DCIM159GOPRO

Hockey Club Kobra Praha, z.s.

I letos Společnost Kolektory Praha podpořila hokejový Club Kobra Praha, z.s. Tato organizace vychovává a nadějné talenty českého hokeje a umožnuje širokému okruhu dětí sportovat.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://www.hckobra.cz/

HC Letci Letňany, z.s.

Mládežnický hokejový oddíl, který se zaměřuje na práci s mládeží a výchovu hokejových talentů. V současné době eviduje 300 členů v kategoriích žáci, dorost a junioři.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.hcletci.cz/

ICE CZECH LETŇANY a.s.

Podpora provozu hokejových hal pro účely hokejových tréninků, zápasů a veřejného bruslení ze strany dětí, mládeže a jiných zájmových skupin.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://icearena.cz/

Svátky hudby z.s.

Stejnojmenný festival se pravidelně koná na území Městské části Prahy 1, patří k nejprestižnějším akcím svého druhu a těší se mezi Pražany velké oblibě a téměř 100% návštěvnosti. V roce 2021-2022 se festival uskuteční on-line v termínu od 11. 1. 2021 až do 19. 5. 2022.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.svatkyhudbyvpraze.cz/

Zajíček na koni, o.p.s.

Obecně prospěšná společnost vznikla v roce 2004 a jeho hlavní myšlenkou je pomáhat dětem, a to nejen s handicapy, ale všem, které to potřebují. Zajíček na koni pořádá výlety a akce s koňmi, terapie jízdou na koních, tábory a víkendové pobyty.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.
https://www.zajiceknakoni.cz/

Team Knights, z.s.

Dva turnaje japonského bojového umění: „Uzavřené mistrovství České republiky“ a turnaj Nextgen NextLevel, jsou projekty nejen sportovního, ale i osvětového charakteru. Akce je postavena na snaze rozšířit zájem mládeže o bojový sport Chanbara.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://chanbara-cz.webnode.cz/o-nas/

SPORT BEZ PŘEDSUDKU – Najdi svůj sport

Aktivní prezentace sportovních a pohybových disciplín dětem, mládeži a široké veřejnosti v předem určených místech a destinacích na území Hlavního města Prahy.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.sportbezpredsudku.cz/2021/05/17/hurra-v-sobotu-probehla-prvni-programu/

HC Smíchov 1913 z.s.s.

Hokejový klub HC Smíchov 1913 je zaměřený především na výchovu mladých hokejistů. Děti takto získají kladný vztah ke sportu a k pohybu.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.
https://hcsmichov.cz/klub

 

Rugby Club Tatra Smíchov

Sportovní klub s více jak padesátiletou historií. V současné době eviduje přes 400 členů, z toho asi dvě třetiny tvoří děti a mládež. Hlavním cílem klubu je umožnit dětem bez rozdílu nadání a pohybových schopností věnovat se ve svém volném čase sportovním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.rugbytatra.com/

Světový pohár ve vodním slalomu 2022

Další ze série závodů Světového poháru ve vodním slalomu. Ve dnech 11. – 13. června 2022 bude umělá trojská slalomová trať opět hostit vrcholnou sportovní akci.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.
https://www.slalomtroja.cz/cz/

Divadélko Romaneto

Cestovně pružinové Divadélko Romaneto působí od roku 2001, vytváří a hraje autorské hudební pohádkové příběhy pro děti předškolního věku a I. stupně ZŠ. V současné době repertoár tvoří 17 titulů, pohádkově činoherních, loutkových, hudebně tanečních či filmově projekčních.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč. 
https://www.divadelkoromaneto.cz/

SK Praga Vysočany

Tradiční fotbalový klub sídlí ve Vysočanech už více než sto let a zaměřuje se zejména na výchovu dětí a mládeže, v současné době v něm působí asi 150 mladých sportovců od fotbalové miniškoličky až po starší žáky.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč
https://www.tjpragapraha.com/

BS Ladronka Praha z.s.

BS Ladronka Praha z.s. je spolek, který provozuje plážový fotbal. Finanční příspěvek je zaměřený na podporu sportovní výchovy mladých talentů.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.
https://bs-ladronka.webnode.cz/

SK Lajdáček

Lyžařský oddíl Lajdáček je zaměřen na práci s dětmi a mládeží. Během roku se zde pořádají víkendová soustředění se zaměřením na atletickou průpravu mladých lyžařů.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://www.lajdacek.cz/

ARCHITECTURA, z.s. – LANDSCAPE FESTIVAL

Open air festival v městské krajině a veřejném prostoru Prahy. Hlavními tématy tohoto projektu jsou architektura, vizuální umění, divadlo, tanec, hudba a performance. Festival proběhne v průběhu léta.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
https://www.landscape-festival.cz/

Nadace VIZE 97

Nadace VIZE 97 –  udílení ceny VIZE 97. Slavnostní předávací ceremoniál konající se v kostele sv. Anny, o jehož rekonstrukci se zasadil Václav Havel, proběhne dne 5. 10. 2022. Cílem udělování Ceny je umožnit české veřejnosti setkání s průkopníky zajímavých proudů soudobého vědeckého myšlení a seznámit ji s jejich dílem.
Smluvní cena za propagaci 100 tisíc Kč.
https://www.vize.cz/

MVP events s.r.o.

Kulturní festival národnostních menšin proběhne 27. 8. 2021 již tradičně v parku Podviní na Praze 9. Tento jedinečný kulturní počin, který nemá atraktivním programem v hlavním městě srovnání, poskytuje příležitost se sejít a nahlédnout do jiného způsobu života lidí, se kterými žijeme v jednom městě.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://barevnadevitka.cz/

SPORT INVEST Marketing a.s.

SPORT INVEST Marketing a.s. ve spolupráci s organizací Kolo pro život připravuje projekt L’ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE. Cyklistický závod pro všechny fanoušky cyklistiky v Praze. Akce proběhne 10.-11. 6. 2022.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč
https://www.letapeczech.cz/www/

Dary 2022

Neslyšící s nadějí, z.s.

Finanční dar určený na osvětu české společnosti o globální problematice sluchově postižených.
Finanční dar ve výši 30 tisíc Kč.
http://www.neslysicisnadeji.org/

Diakonie ČCE – Praha

Finanční dar na osvětlení pro nový domov pro lidi s autismem s trvalým pobytem v Praze v domě Daniela. Finanční dar ve výši 50 tisíc Kč.
https://www.diakonie-praha.cz/

Propagace 2021

Bohemia JazzFest o. p. s.

Mezinárodní hudební festival Bohemia JazzFest rozezněl už po dvanácté náměstí osmi historických měst. Festival patří mezi největší kulturní akce v Evropě, v loňském roce jej navštívilo téměř sto tisíc diváků a v Praze proběhl dne 16. 7. 2021 na Staroměstském náměstí.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.
https://www.bohemiajazzfest.cz/

Nadace VIZE 97

Nadace VIZE 97 – 23. ročník udílení ceny VIZE 97. Slavnostní předávací ceremoniál konající se v kostele sv. Anny, o jehož rekonstrukci se zasadil Václav Havel, proběhl dne 5. 10. 2021. Cílem udělování Ceny je umožnit české veřejnosti setkání s průkopníky zajímavých proudů soudobého vědeckého myšlení a seznámit ji s jejich dílem.

Smluvní cena za propagaci 100 tisíc Kč.
https://www.vize.cz/

Knižní stezka k dětem, z.s.

Dvanáctý ročník největšího literárního festivalu „Děti čtete?“ Probíhá od 14. 9. celý týden na různých místech Hlavního města Prahy. Cílem festivalu je nárůst literární gramotnosti u dětí a mládeže a ukázat, že četba může bát obohacující a zábavná.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Městská část Praha 16

Pod záštitou Městské části Praha 16, proběhl dne 11. 9. na náměstí Sv. Petra a Pavla před radotínskou radnicí velký Královský průvod. Dne 9. – 10. 10. se v podobném duchu uskuteční Havelské posvícení.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.
https://www.praha16.eu/2021-09-11-Kralovske-burcakobrani.html

Sportovní klub vozíčkářů Praha, z. s.

Organizace s dlouholetou tradicí funguje už od roku 1991 a sdružuje několik sportovních oddílů. Celkově v klubu sportuje 104 hendikepovaných sportovců, mezi kterými je i několik reprezentantů ČR. Letošní projekt je zaměřený na téma „Žijeme pohybem, tak jako Vy.“
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
https://www.skvpraha.org/skv-praha/

„Ďáblice pospolu“

Letošní 7. ročník „Zažít město jinak“ se rozhodla Městská část Praha-Ďáblice věnovat všem občanům Ďáblic. Hlavním tématem letošního ročníku je POSPOLITOS. Cílovou skupinou jsou obyvatelé všech věkových skupin Městské části Praha – Ďáblice, akce se koná 18. 9. 2021. Očekávaná účast je až 500 návštěvníků.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub Motorlet Praha

Sportovní klub je jedním z největších fotbalových mládežnických klubů v Praze, zaměřuje se na děti už od šesti do osmnácti let. Projekt s tematickým názvem: „Back to sport.“ Je změřený na komplexní podporu návratu dětí k intenzivní sportovní činnost.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
http://www.sk-motorlet.cz/sportovni-klub-motorlet

MVP events s.r.o.

Kulturní festival národnostních menšin proběhl 28. 8. 2021 již tradičně v parku Podviní na Praze 9. Tento jedinečný kulturní počin, který nemá atraktivním programem v hlavním městě srovnání, poskytuje příležitost se sejít a nahlédnout do jiného způsobu života lidí, se kterými žijeme v jednom městě.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://www.mvp.cz/2021

 

IUVENTA, spolek umělecky nadaných dětí a mládeže

Spolek umělecky nadaných dětí, který pořádá každý rok koncerty vážné hudby pod názvy: festival komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou a festival Hudební procházky v průběhu května až října.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
http://www.wichterlearts.cz/

 

Dětská opera Praha, z.s.

Dětská opera, soubor dětských a mladých sólistů studujících zpěv, připravuje projekt „Karel IV. a královská cesta s hudbou.“ Tento projekt je určený pro rodiny s dětmi a základním školám. Streamingový projekt bude doplněn obrázkovou publikací.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.
http://www.detskaoperapraha.cz/

 

Nadace Artevide

Práce s nevidomými umělci je hlavním posláním nadace Artevide. Díky ní se mohou umělecké tvorbě věnovat zrakově postižení lidé, pro které je malování významnou součástí života. Cílem akce je benefice a aukční prodej obrazů.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.
http://www.artevide.cz/

 

Veleobec sdružených Baráčníků

Je společenská organizace, která vznikla roku 1873 a dodnes lpí na dodržování staročeských zvyků. Jedná se o nejstarší vlastenecko-dobročinný spolek, který dodnes nepřetržitě působí na území Čech, Moravy a Slezska.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

 

SPORT INVEST Marketing a.s.

SPORT INVEST Marketing a.s. ve spolupráci s organizací Kolo pro život připravuje projekt L’ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE. Cyklistický závod pro všechny fanoušky cyklistiky v Praze. Očekávaná účast až 3000 závodníků. Akce proběhne 28. 8. 2021 se startem na Strahově.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč
https://www.letapeczech.cz/www/

 

Czech Architecture Week, s.r.o.

Výstava Česká moderní architektura od secese k dnešku, která se bude konat v Jízdárně Pražského hradu v termínu 1. 9.-31. 10. 2021, má za cíl představit české i zahraniční veřejnosti moderní českou architekturu od konce XIX. století až po současnost. 
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč

Výstava Česká moderní architektura od secese k dnešku

HC Smíchov 1913 z.s.

Hokejový klub HC Smíchov 1913 je zaměřený především na výchovu mladých hokejistů. Děti takto získají kladný vztah ke sportu a k pohybu.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.
http://hcsmichov.cz/statictext/detail/id/1

TJ Tatran Střešovice – Projekt návrat dětí ke sportu

Tento projekt je zaměřen primárně na děti ve věku od 3 do 18let. V rámci projektu je naplánovaná celá řada sportovních aktivit jako je floorbal, volejbal, přespolní běh apod. Cílem projektu je zapojit co největší počet dětí z Prahy 6 a okolí, nejen do těchto aktivit, ale hlavně do pravidelného sportování, soutěžení a zapojení se do kolektivu.
Smluvní cena za propagaci: 90 tisíc Kč.
https://www.tatranflorbal.cz/partneri.asp

Zajíček na koni, o.p.s.

Obecně prospěšná společnost vznikla v roce 2004 a jeho hlavní myšlenkou je pomáhat dětem, a to nejen s handicapy, ale všem, které to potřebují. Zajíček na koni pořádá výlety a akce s koňmi, terapie jízdou na koních, tábory a víkendové pobyty.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://www.zajiceknakoni.cz/

Pražský literární dům autorů německého jazyka (nadační fond)

Instituce si od svého vzniku klade za cíl tvořit most mezi českou a německou kulturou a rozvíjet a uchovávat dědictví pražské německé literatury. Dne 19.9.202 se uskuteční již 11. ročník open-air mezinárodního festivalu Literatura v parku v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.
http://www.literarnidum.cz/

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z.s.

Svaz sdružuje občany v důchodovém věku, kteří jsou postižení kardiovaskulárním onemocněním. V současné době evidují přes 100 členů. Hlavní náplní práce je pořádání kulturních, rekondičních a ozdravných pobytů.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Divadlo Bez zábradlí – Představení Kabaret

Ikonický jazzový muzikál v jedinečném provedení Divadla Bez zábradlí s živou hudbou Jakuba Šafra a jeho orchestru.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://www.bezzabradli.cz/repertoar/cabaret

HC Slavia Praha

Český klub ledního hokeje, Slavia Praha v současné době vychovává 350 mladých hokejistů ve 12 věkových kategoriích. V Praze patří mezi hokejové kluby s nejvyšším počtem členů a v mládežnických kategoriích hraje nevyšší domácí soutěže.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.
https://hc-slavia.cz/

Team Knights, z.s.

Turnaj japonského bojového umění „Uzavřené mistrovství České republiky“, který se uskuteční 26.6. a je projektem nejen sportovního, ale i osvětového charakteru. Akce je postavena na snaze rozšířit zájem mládeže o bojový sport Chanbara. Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
https://chanbara-cz.webnode.cz/o-nas/

SPORT BEZ PŘEDSUDKU – Najdi svůj sport – Praha 2021

Aktivní prezentace sportovních a pohybových disciplín dětem, mládeži a široké veřejnosti v předem určených místech a destinacích na území Hlavního města Prahy.
Smluvní cena za propagaci: 130 tisíc Kč.
https://www.sportbezpredsudku.cz/2021/05/17/hurra-v-sobotu-probehla-prvni-programu/

Rugby Club Tatra Smíchov

Sportovní klub s více jak padesátiletou historií. V současné době eviduje přes 400 členů, z toho asi dvě třetiny tvoří děti a mládež. Hlavním cílem klubu je umožnit dětem bez rozdílu nadání a pohybových schopností věnovat se ve svém volném čase sportovním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.
https://www.rugbytatra.com/

Nerudný fest.cz 

Šestý ročník festivalu „Praha Žije Hudbou“ se bude konat v termínu 16.-17. 7. 2021. Hudba a oslava kultury tak promění centrum Prahy a městský veřejný prostor.
Smluvní cena za propagaci je 80 tisíc Kč.
https://nerudnyfest.cz/nase-festivaly/

YOUNG FILM FEST

Young Film Fest je mezinárodní filmový festival pro mladé diváky (12 – 17 let) se zaměřením na filmovou výchovu. Jedná se o unikátní koncept, kde se během tří dnů představí nejzajímavější současná evropská filmová tvorba pro mládež. Pátý ročník pořádaný společností Krutón, proběhne ve dnech 1. – 3. 10. 2021 v Centru současného umění DOX.
Smluvní cena za propagaci je 50 tisíc Kč. 
http://www.krutonfilm.cz/yff.html

Kakutogi academy

Kakutogi academy se zaměřuje na výuku Kyokushin karate pro všechny věkové kategorie. V klubu trénují děti od 4 let a je zde několik skupin rozdělených dle věku a výkonnosti. Kladou zde důraz na rozvíjení sportovního talentu, disciplíny a sebedůvěry u dětí a mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.
http://www.kakutogiacademy.cz/

Světový pohár ve vodním slalomu 2021

Další ze série závodů Světového poháru ve vodním slalomu. Ve dnech 11. – 13. června 2021 bude umělá trojská slalomová trať opět hostit vrcholnou sportovní akci.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.
https://www.slalomtroja.cz/cz/

Nadace Jedličkova ústavu

Nadace Jedličkova ústavu už od roku 1990 všestranně podporuje děti a mladé lidi s tělesným či kombinovaným postižením. Dne 17. 6. 2021 pořádá první ze dvou sportovních akcí, a to Běh pro Jedličku pro děti a mládež se zdravotním postižením. Dne 5. 9. 2021 pořádá již tradiční akci „Koloběžka DEN“ pro děti i dospělé.
Smluvní cena za propagace: 240 tisíc Kč.
https://nadaceju.cz/

 

Divadélko Romaneto

Cestovně pružinové Divadélko Romaneto působí od roku 2001, vytváří a hraje autorské hudební pohádkové příběhy pro děti předškolního věku a I. stupně ZŠ. V současné době repertoár tvoří 17 titulů, pohádkově činoherních, loutkových, hudebně tanečních či filmově projekčních.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč. 
https://www.divadelkoromaneto.cz/

Letní Letná 2021

Mezinárodní festival divadla a nového cirkusu Letní Letnou pořádá společnost Gasparo již 15 let. Festival vzniká za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a každým rokem se zde představí kromě domácí scény také řada zahraničních hvězd. Letos proběhne akce v termínu 12. 8 – 31. 8. 2021.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://letniletna.cz/

Svatojánské slavnosti NAVALIS

Svatojánský spolek společně s Pražskými Benátkami připravili již 13. ročník Svatojánských slavností NAVALIS, které proběhnou ve dnech 15. 5. 2020.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://www.navalis.cz/

ARCHITECTURA, z.s. – LANDSCAPE FESTIVAL ŽIŽKOVSKÁ SPOJKA 2021

Čtyřdenní open air festival v městské krajině a veřejném prostoru Prahy 3. Hlavními tématy tohoto projektu jsou architektura, vizuální umění, divadlo, tanec, hudba a performance. Projekt je inspirován diplomovou prací Dariy Sayapiny Žižkov Deads Ends. Festival proběhne v měsíci září.
Smluvní cena za propagaci: 130 tisíc Kč.
https://www.landscape-festival.cz/

SK Lajdáček

Lyžařský oddíl Lajdáček je zaměřen na práci s dětmi a mládeží. Během roku se zde pořádají víkendová soustředění se zaměřením na atletickou průpravu mladých lyžařů.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://www.lajdacek.cz/

Festival Jarmily Novotné

V rámci desátého výroční festivalu Jarmily Novotné proběhne na zámku Liteň, dne 28. 8. 2021 Open-air koncert – Rusalka v parku. Pozvání do projektu přijal Symfonický orchestr Českého rozhlasu. Hlavní roli Rusalky ztvární sopranistka Kateřina Knežíková. Celý koncert proběhne v režii bratří Cabanů.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
http://www.zamekliten.cz/festival/

BS Ladronka Praha z.s.

BS Ladronka Praha z.s. je spolek, který provozuje plážový fotbal. Finanční příspěvek je zaměřený na podporu sportovní výchovy mladých talentů.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.
https://bs-ladronka.webnode.cz/

SPORT BOHEMIA KARTS s.r.o.

Podpora dětí a mládeže v oblasti motorsportu a rozvoji technických dovedností. Podpora je cílená na závodní plochy a motokárové tréninky mladých talentů.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
Nemají webové stránky


Hockey Club Kobra Praha, z.s.

I letos Společnost Kolektory Praha podpořila hokejový Club Kobra Praha, z.s. Tato organizace vychovává a nadějné talenty českého hokeje a umožnuje širokému okruhu dětí sportovat.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.
https://www.hckobra.cz/

HC Letci Letňany, z.s.

Mládežnický hokejový oddíl, který se zaměřuje na práci s mládeží a výchovu hokejových talentů. V současné době eviduje 300 členů v kategoriích žáci, dorost a junioři.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.
https://www.hcletci.cz/

ICE CZECH LETŇANY a.s.

Podpora provozu hokejových hal pro účely hokejových tréninků, zápasů a veřejného bruslení ze strany dětí, mládeže a jiných zájmových skupin.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.
https://icearena.cz/

CU Bohemians Praha, z. s.

CU Bohemians Praha je českým fotbalovým klubem s dlouholetou tradicí. Cílem práce s dětmi a mládeží je výchova mladých, talentovaných fotbalistů, a to nejen s ohledem na sportovní výkonnost, ale také z hlediska lidských a morálních vlastností.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

SK Praga Vysočany

Tradiční fotbalový klub sídlí ve Vysočanech už více než sto let a zaměřuje se zejména na výchovu dětí a mládeže, v současné době v něm působí asi 150 mladých sportovců od fotbalové miniškoličky až po starší žáky.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

TJ A.F.K. Slivenec, z. s.

Tělovýchovná jednota AFK Slivenec má jako jeden z hlavních cílů nárůst sportující mládeže. Na letošní rok proto naplánovala několik sportovních projektů, kterými chce děti a mládež oslovit a nabídnout jim možnost kvalitního sportovního vyžití.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Radio Active a.s.

Expozice FutureCity pro Comic-con Prague 2021. Cílem této netradiční expozice je informovat návštěvníky o rozvoji města, zviditelnit městské firmy a seznámit veřejnost s jejich úlohou v městě budoucnosti. Celá expozice bude probíhat nejen ve fyzické realitě, ale hlavní důraz bude kladen na unikátní Virtuální realitu. Festival Comic-con Prague 2021 je zaměřen na filmy, seriály, hry, komiksy a knihy a to především v žánru sci-fi, fantasy a hororu. Projekt FutureCity pro Comic-con Prague 2021 proběhne v pražské O2 aréně, v předpokládaném termínu 15.-17. 10. 2021, očekávaná návštěvnost je až 29 000 návštěvníků.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

 

Dary 2021

Neslyšící s nadějí, z.s.

Finanční dar určený na osvětu české společnosti o globální problematice sluchově postižených.
Finanční dar ve výši 20 tisíc Kč.
http://www.neslysicisnadeji.org/

Propagace 2020

Team Knights, z.s.

Turnaj bojových umění „Uzavřené mistrovství České republiky“, který se uskuteční v průběhu měsíce září je projektem nejen sportovního ale i osvětového charakteru. Akce je postavena na snaze rozšířit zájem mládeže o bojový sport Chanbara.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Hockey club Kobra Praha z.s.

Hlavním cílem klubu je podpořit zájem mládeže o lední hokej a pomáhat rodičům mladých hokejistů s vysokými náklady na tento velmi oblíbený sport. Stadion pořádá stovky tréninků mládeže, rekreačních a poloprofesionálních hokejistů a desítky zápasů a turnajů všech věkových i výkonnostních kategorií.
Smluvní cena za propagaci: 130 tisíc Kč.

Svátky hudby z.s.

Stejnojmenný festival se pravidelně koná na území Městské části Prahy 1, patří k nejprestižnějším akcím svého druhu a těší se mezi Pražany velké oblibě a téměř 100% návštěvnosti. V roce 2020 se festival uskuteční on-line v termínu od 27. 10. 2020 až do 27. 4. 2021.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Městská část Praha 16

Dne 20. prosince se na náměstí Sv. Petra a Pavla před radotínskou radnicí uskutečnil velký adventní koncert, který byl věnován všem lidem, kteří pomáhali a pomáhají v letošním roce řešit náročné úkoly spojené s bojem proti koronavirové pandemii.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Sdružení na pomoc dětem s handicapy, z.ú.

Benefiční koncert se uskutečnil dne 26. 11. v Kulturním domě Kyje a divákům byl přenášen pomoví on-line přenosu. Vystoupila na něm skupina The Brownies a finanční prostředky, které se podařilo během tohoto koncertu získat budou využity především na dofinancování nezbytných nákladů na sociální služby určené potřebným dětem.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Sdružení přátel Václavského náměstí

Akce „Svatováclavské zastavení“ proběhla dne 27. 9. již tradičně na Václavském náměstí. Hlavní částí programu bylo Svatováclavské duchovní zastavení. Pozvání na akci přijal arcibiskup pražsky, kardinál Dominik Duka.
Smluvní cena: 30 tisíc Kč.

Šach Mat s.r.o.

Již 18. ročník mezinárodního šachového festivalu se uskutečnil v polovině měsíce října v Obecním domě. Hlavním bodem festivalu byl zápas nejmladšího českého velmistra a mistra Evropy do 18 let Thai Dai Van Nguyena s šachovou legendou Nigelem Shortem.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Nerudný fest.cz

Vzhledem k situaci kolem pandemie koronaviru byl letošní festival Mladí ladí jazz přesunut z jara na podzim roku 2020 a uskutečněn v areálu Výstaviště Praha, konkrétně na Křižíkově fontáně.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

16:9 Productions s.r.o.

Populárně naučný cyklus s názvem „Česko řeší klima“ byl odvysílán na ČT2 v průběhu srpna. Pořad se zabýval změnou klimatu, která je zásadním celospolečenským fenoménem 21. století s potenciálem vlivu na řadu oblastí lidského života.
Smluvní cena za propagaci: 140 tisíc Kč.

Cesta domů, z. ú.

Je nezisková organizace, která poskytuje registrované zdravotní a sociální služby. Zajišťují, aby děti a dospělí umírající v domácím prostředí měli dostupnou zdravotní péči a další potřebné služby. Dne 8. října proběhl benefiční koncert ke Dni hospiců v La fabrice, kde vystoupili soubory VerTe Dance a Clarinet Factory.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

MVP events s.r.o.

Kulturní festival národnostních menšin proběhl 29. 8. 2020 již tradičně v parku Podviní na Praze 9. Tento jedinečný kulturní počin, který nemá atraktivním programem v hlavním městě srovnání, poskytuje příležitost se sejít a nahlédnout do jiného způsobu života lidí, se kterými žijeme v jednom městě.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Knižní stezka k dětem, z.s.

Jedenáctý ročník mezinárodního festivalu čtení, divadla, výtvarného umění a hudby „Děti čtete?“ probíhal celý podzim na různých místech Hlavního města Prahy. Festival se za dobu své existence stal jedním z nejvýznamnějších literárních festivalů v Praze, přičemž jako jediný se věnuje dětem a mládeži.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Jednota pro zvelebení hudby v Čechách z.s.

Festival Kultura v srdci Prahy, jehož 8. ročník probíhal v termínu 22. 10. až 8. 12. pomocí on-line přenosů. Jedná se o festival, který se snaží podporovat začínající mladé hudebníky, zpěváky a herce. Koncerty a představení se uskutečnili v Koncertním sále Pražské konzervatoře.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

TJ A.F.K. Slivenec, z. s.

Tělovýchovná jednota AFK Slivenec má jako jeden z hlavních cílů nárůst sportující mládeže. Na letošní rok proto naplánovala několik sportovních projektů, kterými chce děti a mládež oslovit a nabídnout jim možnost kvalitního sportovního vyžití.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

SK Praga Vysočany

Tradiční fotbalový klub sídlí ve Vysočanech už více než sto let a zaměřuje se zejména na výchovu dětí a mládeže, v současné době v něm působí asi 150 mladých sportovců od fotbalové miniškoličky až po starší žáky.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

TJ Sokol Horní Počernice

Oddíly atletiky, sportovní gymnastiky, triatlonu, volejbalu a všestrannosti pracují celoročně a systematicky s dětmi a mládeží, k čemuž disponují bezmála padesátkou dobrovolných trenérů ve svých odvětvích. S koncem roku 2019 završila TJ Sokol Horní Počernice 114 let své existence.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

ARCHITECTURA, z.s. – LANDSCAPE FESTIVAL ŽIŽKOV 2020

Hlavními tématy tohoto projektu jsou krajina, město a veřejný prostor, které komunikuje skrze krajinářskou tvorbu, architekturu a umění. Osmý ročník festivalu by rád opět obrátil svou pozornost ke krajině pražského Žižkova s cílem navázat na předchozí aktivity, které se zde odehrály. Festival probíhá od června do konce října.
Smluvní cena za propagaci: 130 tisíc Kč.

SPORT BEZ PŘEDSUDKU – Najdi svůj sport – Praha 2020

Aktivní prezentace sportovních a pohybových disciplín dětem, mládeži a široké veřejnosti v předem určených místech a destinacích na území Hlavního města Prahy. Prezentace bude probíhat v průběhu měsíců května až prosince.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Rugby Club Tatra Smíchov

Sportovní klub s více jak padesátiletou historií. V současné době eviduje přes 400 členů, z toho asi dvě třetiny tvoří děti a mládež. Hlavním cílem klubu je umožnit dětem bez rozdílu nadání a pohybových schopností věnovat se ve svém volném čase sportovním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Roman Korda – Divadélko Romaneto

Cestovně pružinové Divadélko Romaneto působí od roku 2001, vytváří a hraje autorské hudební pohádkové příběhy pro děti předškolního věku a I. stupně ZŠ. V současné době repertoár tvoří 17 titulů, pohádkově činoherních, loutkových, hudebně tanečních či filmově projekčních.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

SK Lajdáček

Lyžařský oddíl Lajdáček je zaměřen na práci s dětmi a mládeží. Během roku se zde pořádají víkendová soustředění se zaměřením na atletickou průpravu, pěší a cykloturistiku.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Kakutogi academy

Kakutogi academy se zaměřuje na výuku Kyokushin karate pro všechny věkové kategorie. V klubu trénují děti od 4 let a je zde několik skupin rozdělených dle věku a výkonnosti. Kladou zde důraz na rozvíjení sportovního talentu, disciplíny a sebedůvěry u dětí a mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z. s.

Svaz sdružuje občany v důchodovém věku, kteří jsou postižení kardiovaskulárním onemocněním. V současné době evidují přes 100 členů. Hlavní náplní práce je pořádání kulturních, rekondičních a ozdravných pobytů.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

IUVENTA, spolek umělecky nadaných dětí a mládeže

Spolek umělecky nadaných dětí, který pořádá každý rok koncerty vážné hudby pod názvy: festival komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou a festival Hudební procházky v průběhu května až října.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

HC Smíchov 1913 z. s.

Hokejový klub HC Smíchov 1913 je zaměřený především na výchovu mladých hokejistů. Děti takto získají kladný vztah ke sportu a k pohybu.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

SC Olympia Radotín

Sportovní centrum Olympia Radotín poskytuje zázemí pro trávení volného času především dětem a mládeži z Radotína. Podílí se také na prevenci kriminality, podporuje zdravý životní styl a celkový pozitivní přínos pro každého jedince.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.

Divadlo v Řeznické, o. p. s.

Divadlo v Řeznické přispívá svojí tvorbou a činností k pozvednutí kulturnosti a vzdělanosti spoluobčanů všech věkových a sociálních skupin. Plní mimo jedinečného uměleckého zážitku i výchovnou, estetizující a kultivující funkci v síti pražských divadel a letos nás zve na dvě chystané české premiéry inscenací „Falešná nota“ a „Věčná milenka Alma Mahlerová“.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub vozíčkářů Praha, z. s.

Organizace s dlouholetou tradicí funguje už od roku 1991 a sdružuje několik sportovních oddílů. Celkově v klubu sportuje 104 hendikepovaných sportovců, mezi kterými je i několik reprezentantů ČR.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub Motorlet Praha

Sportovní klub je jedním z největších sportovních mládežnických klubů v Praze a zaměřuje se na děti už od šesti do osmnácti let. V současné době registrují 411 členů mladších devatenácti let. Výchova je vedena na téma: „VRAŤMĚ DĚTI KE SPORTU!“ a „KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ“.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

CU Bohemians Praha, z. s.

CU Bohemians Praha je českým fotbalovým klubem s dlouholetou tradicí. Cílem práce s dětmi a mládeží je výchova mladých, talentovaných fotbalistů, a to nejen s ohledem na sportovní výkonnost, ale také z hlediska lidských a morálních vlastností.
Smluvní cena za propagaci: 180 tisíc Kč.

Zajíček na koni, o.p.s.

Obecně prospěšná společnost vznikla v roce 2004 a jeho hlavní myšlenkou je pomáhat dětem, a to nejen s handicapy, ale všem, které to potřebují. Zajíček na koni pořádá výlety a akce s koňmi, terapie jízdou na koních, tábory a víkendové pobyty.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Kbely

V současné době sdružuje 119 členů s věkovým průměrem 78 let. Snaží se zaplnit jejich volný čas různými přednáškami, výlety a jinými aktivitami a každoročně organizuje rekondiční pobyty.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc kč.

Pražské Benátky s.r.o.

Svatojánský spolek společně s Pražskými Benátkami připravili již 12. ročník Svatojánských slavností NAVALIS, které proběhnou ve dnech 13. -15. 5. 2020.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Pražský literární dům autorů německého jazyka (nadační fond)

Instituce si od svého vzniku klade za cíl tvořit most mezi českou a německou kulturou a rozvíjet a uchovávat dědictví pražské německé literatury. Dne 20. září se uskuteční 10.ročník open-air mezinárodního festivalu Literatura v parku v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 135 tisíc Kč.

Veleobec sdružených Baráčníků

Je společenská organizace, která vznikla roku 1873 a dodnes lpí na dodržování staročeských zvyků. Jedná se o nejstarší vlastenecko-dobročinný spolek, který dodnes nepřetržitě působí na území Čech, Moravy a Slezska.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

KRASO požáně technický servis, s.r.o.

Společnost díky stále velkému zájmu vydává aktualizaci knihy z roku 2010 s názvem Požární bezpečnost staveb, požárně bezpečnostní zařízení. V odborné publikaci se nachází také kapitola zabývající se kolektory a sdruženými trasami městských vedení a je určena především pro odbornou veřejnost.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Dary 2020

Neslyšící s nadějí, z.s.

Finanční dar určený na osvětu české společnosti o globální problematice sluchově postižených.
Finanční dar ve výši 20 tisíc Kč.

Propagace 2019

Slavnostní vánoční koncert

Unikátní slavnostní koncert vážné hudby v podání Edity Adlerové pro občany všech věkových kategorií z Městské části Prahy 9. Program byl sestaven z perel klasiky, které byly vhodné pro navození atmosféry Vánoc. Koncert proběhl dne 12. 12. 2019.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

LEICA GALLERY PRAGUE o.p.s.

Výstavní projekt Krzysztof Miller / Objektiv revoluce byl připraven jako součást připomínkových akcí výročí Listopadu v ČR a tématicky se zabýval zejména změnami režimů a pojmem svobody osobní i národní. Výstava proběhla od 5. 11. 2019 do 5. 1. 2020
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Veleobec sdružených Baráčníků

Je společenská organizace, která vznikla roku 1873 a dodnes lpí na dodržování staročeských zvyků. Jedná se o nejstarší vlastenecko-dobročinný spolek, který dodnes nepřetržitě působí na území Čech, Moravy a Slezska.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Městská část Praha 16

Radotínská radnice pořádala pro své občany v roce 2019 dvě akce. Ve dnech 12. a 13. října proběhla kulturně společenská akce Havelské posvícení a to již 22. ročník a 15. prosince tradiční Adventní trh.
Smluvní cena za propagaci: 250 tisíc Kč.

Sdružení přátel Václavského náměstí

Sdružení pořádá Svatováclavské zastavení již od roku 2006 pod sochou sv. Václava. Letos akce proběhla dne 27. 9. 2019. Hlavní částí programu byl komponovaný pořad za aktivní účasti duchovních a politiků z okolí Václavského náměstí.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Svátky hudby z.s.

Stejnojmenný festival se pravidelně koná na území Městské části Prahy 1, patří k nejprestižnějším akcím svého druhu a těší se mezi Pražany velké oblibě a téměř 100% návštěvnosti. V roce 2019 se festival uskutečnil v průběhu měsíců října – prosince a v roce 2020 bude pokračovat až do prosince.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Team Knights, z. s.

„Turnaj bojových umění Nextgen Nextlevel“, projekt nejen sportovního ale i osvětového charakteru, je postaven na snaze rozšířit zájem mládeže o dva bojové sporty – Taekwondo WT a Sport Chanbara. Již 4.ročník turnaje proběhl dne 23. 11. 2019.
Smluvní cena za propagaci: 35 tisíc Kč.

Rodro z.s.

Projekt Křižovatka cest byl zahájen v den 700.výročí narození Karla IV. V roce 2019 jsme též oslavili výročí 30 let od Sametové revoluce a připomněli si, že před tímto datem takovéto projekty nebyly žádoucí. Projekt měl v loňském roce 6 velkých dřevěných panelů a 15 menších kovových a probíhal celoročně.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

„Umělecké využití Lennonovy zdi“

Za posledních 30 let se zeď stala jednou z nejvyhledávanějších turistických lokací Prahy. V současné době však trochu ztratila svou původní tvář, proto v rámci oslav 30 let svobody byla navrácena umělecká podoba a symbolický význam Lennonovy zdi pořadatelem Mgr.A. Pavlem Šťastným.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Společnost tance při Taneční konzervatoři Praha, z. s.

Bohemia Balet je souborem mladých tanečních umělců, absolventů českých i zahraničních tanečních konzervatoří, který působí na české scéně již 14 let. Pro rok 2019 připravili premiéry několika baletních představení a to např. Bezpředmětná křehkost, Ave Maria a La valse Maurice Ravela.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Taneční klub AMICIA DANCE Praha

Dvě taneční soutěže pořádané ve spolupráci s Českým svazem tanečního sportu proběhli v roce 2019. Tou první byla Letní cena TK AMICIA DANCE PRAHA a KST SILUETA PRAHA dne 16. června a druhou byl Vánoční pohár, který se uskutečnil dne 15. prosince.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Dětská opera Praha, z.s.

Jedná se o soubor dětských a mladých sólistů studujících zpěv. Soubor má v současné době široký repertoár, částečně nastudovaný i v italštině a němčině a vydal již 9 CD a jedno DVD. S velkým ohlasem již vystoupil např. v Rakousku, Japonsku, Německu a Francii.
Smluvní cena za propagaci: 170 tisíc Kč.

Městská část Praha 16

Radotínská radnice pořádala pro své občany v roce 2019 dvě akce. Ve dnech 12. a 13. října proběhla kulturně společenská akce Havelské posvícení a to již 22. ročník a 15. prosince tradiční Adventní trh.
Smluvní cena za propagaci: 250 tisíc Kč.

ARCHITECTURA, z.s.

V roce 2019 proběhly dvě kulturní akce, tou první byla dne 10. 9. Betlémská kulturní noc, která byla vyvrcholením festivalu Open Air Arena Betlémské náměstí a byla organizována s 30 kulturními institucemi působícími v bezprostředním okolí Betlémského náměstí. Druhá akce s názvem Za pravdu …/ Od Husa k Havlovi probíhala ve dnech 10. 9. – 27. 10.
Smluvní cena za propagaci: 130 tisíc Kč.

TIS – Nezávislé sdružení přátel přírody

Přes 40 let pomáhá pražská nezisková organizace Hucul Club postiženým lidem pomocí hipoterapie. Léčebná metoda je založená na léčbě civilizačních chorob pomocí koní a mimořádný význam má především při léčbě dětí.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Prague Jazz Week 2019

Společnost AghaRTA Jazz Centrum, která pravidelně pořádá uprostřed léta na Staroměstském náměstí v Praze jazzový koncert Prague Jazz Week. Koncerty proběhnou také v 7 jazz klubech AghaRTA. Na třídenní akci 2. – 4. 8. vystoupí přední čeští jazzoví muzikanti.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Basebalový klub Kotlářka

Baseballový klub Kotlářka Praha, který si v Praze 6 na Markétě vybudoval vlastní hřiště. Od roku 2011 je klub Kotlářka pravidelným účastníkem Extraligového play-off a v roce 2013 a 2014 se hráči probojovali až do finále. V sezóně 2018/2019 hrálo 9 hráčů klubu za národní reprezentaci.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Mezinárodní jazzový festival Bohemia JazzFest

Mezinárodní jazzový festival Bohemia JazzFest se konal v Praze a v několika dalších českých a moravských městech v polovině července. Jazzová hudba v podání tuzemských i zahraničních muzikantů zazněla v centrech měst pro návštěvníky zdarma.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

„Slivenecké letnice 2019“

Multižánrový kulturní festival Slivenecké letnice pořádá každoročně MČ Praha – Slivenec ve spolupráci s místními neziskovými organizacemi, jednou z nich je i Rodinné centrum Pecka. Festival proběhl 7. – 8. června a vystoupili zde kromě známých interpretů také místní kapely ze Slivence.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

CU Bohemians Praha, z. s.

CU Bohemians Praha je českým fotbalovým klubem s dlouholetou tradicí. Cílem práce s dětmi a mládeží je výchova mladých, talentovaných fotbalistů, a to nejen s ohledem na sportovní výkonnost, ale také z hlediska lidských a morálních vlastností.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Mikulášská s The Tap Tap

Společnost podpořila 7. ročník benefiční akce Mikulášská s The Tap Tap, která se uskutečnila v listopadu ve Fóru Karlín.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Cesta domů, z.ú.

Je nezisková organizace, která poskytuje registrované zdravotní a sociální služby. Zajišťují, aby děti a dospělí umírající v domácím prostředí měli dostupnou zdravotní péči a další potřebné služby.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Zajíček na koni, o.p.s.

Obecně prospěšná společnost vznikla v roce 2004 a jeho hlavní myšlenkou je pomáhat dětem, a to nejen s handicapy, ale všem, které to potřebují. Zajíček na koni pořádá výlety a akce s koňmi, terapie jízdou na koních, tábory a víkendové pobyty.
Smluvní cena za propagaci: 45 tisíc Kč.

Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE, Praha 4

Jedná se o neziskovou organizaci, jejímž posláním je výchova a vzdělávání dětí s mentálním a kombinovaným postižením a autismem. Děti jsou rozdělovány do tříd podle věku a stupně postižení a se svými pedagogy navštěvují také různé kulturní akce, jezdí na výlety, pravidelně chodí plavat, jezdí na koni v rámci hipoterapie a účastní se také canisterapie.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

Sport Marketing International, s.r.o.

Světový pohár ve vodním slalomu a Mistrovství světa v extrémním slalomu se konalo 5. -8. 9. 2019 v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 35 tisíc Kč.

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Kbely

V současné době sdružuje 119 členů s věkovým průměrem 78 let. Snaží se zaplnit jejich volný čas různými přednáškami, výlety a jinými aktivitami a každoročně organizuje rekondiční pobyty.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc kč.

PHEDCS, zapsaný ústav

Mezinárodní konference „Měření, vizualizace a zpracování dat v BIM pro projektování a řízení staveb 2019“ proběhla ve dnech 24. – 25. září 2019 na ČVUT v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 49 500 Kč.

Pražské Benátky s.r.o.

Svatojánský spolek společně s Pražskými Benátkami připravili již 11. ročník Svatojánských slavností NAVALIS, které proběhli dne 15. května 2019.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Nerudný fest.cz

Festival Mladí ladí jazz je originál na české hudební scéně. Představil to nejzajímavější a nejaktuálnější ze světové scény a probíhal tradičně po celý měsíc duben a oslavil již 10. rok existence.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Junák – český skaut, středisko Bratří Mašínů Praha, z. s.

V období března až září proběhla na území Prahy poznávací hra „Rychlé šípy v Africe“ pro mládež, ale i pro širší veřejnost. Cílem hry bylo připomenout život a dílo spisovatele a legendárního skautského vůdce Jaroslava Foglara.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Pražský literární dům autorů německého jazyka (nadační fond)

Instituce si od svého vzniku klade za cíl tvořit most mezi českou a německou kulturou a rozvíjet a uchovávat dědictví pražské německé literatury. Dne 15. září se uskutečnil open-air mezinárodní festival Literatura v parku v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

„Letňany nejen dětem“

Dvoudenní akce pořádána Městskou částí Praha 18 proběhla 31. 5. – 1. 6. 2019. Byla určena hlavně pro děti, ale tradičně se ji účastnily všechny věkové kategorie. Pro děti byly připraveny soutěže, kolo štěstí, výtvarné dílny a další atrakce jako např. vystoupení hudebních skupin.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

„Zažít Ďáblice jinak“

Podtitul letošního ročníku zněl „Sousedská revoluce“ – odkaz byl tedy jasný – 30 let výročí sametové revoluce. Cílovou skupinou byli obyvatelé všech věkových skupin Městské části Praha – Ďáblice, která i akci pořádala a uskutečnila se 21. září 2019.
Smluvní cena za propagaci: 165 tisíc Kč.

Sport 2 Life, nadační fond

Organice zaměřující se na zdravý životní styl a získávání dobrých návyků prostřednictvím sportu a venkovních aktivit. Pozornost věnují především rozvoji sportu u dívek a chlapců ve věku 6–14 let. Úvodní sportovní akce s názvem „ProHero: Úvodní klání“ proběhla ve 4. čtvrtletí roku 2019.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

NT TRADE COMPANY , spol. s r.o.

Vzpomínková akce s názvem „Aby sny nezešedly“ byla již 6. ročníkem a uskutečnila se v dolní části Václavského náměstí ve dnech 11. – 21. 8. 2019. O akci je každoročně větší zájem, jak z řád občanů, tak z řad médií.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Nadace Jedličkova ústavu

Nadace Jedličkova ústavu už od roku 1990 všestranně podporuje děti a mladé lidi s tělesným či kombinovaným postižením. Dne 18. 5. 2019 pořádá první ze dvou sportovních akcí a to 18. ročník Abilympiády pro děti a mládež se zdravotním postižením. Dne 8. 6. 2019 pořádá již 3. Ročník akce „Koloběžka DEN“ pro děti i dospělé.
Smluvní cena za propagace: 150 tisíc Kč.

Multižánrové představení k poctě prof. Rudolfa Jedličky vzniklo v úzké spolupráci Nadace Jedličkova ústavu a Muzika Judaika a bylo vyvrcholením letošního roku připomínky 150tého výročí jeho narození. Podíleli se na něm jak herci živě, tak ze záznamu. Představení proběhlo dne 1. října.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Svatováclavská pouť na Proseku

Ve dnech 28. – 29. září 2019 proběhne na Proseku v okolí kostela sv. Václava tradiční Svatováclavská pouť pořádaná Městskou částí Praha 9. V letošním roce se koná už dvacátý devátý ročník.
Smluvní cena za propagaci: 90 tisíc Kč.

Barevná devítka – ETNOFEST

Kulturní festival národnostních menšin proběhne 31. 8. 2019 v parku Podviní na Praze 9. Tento jedinečný kulturní počin, který nemá atraktivním programem v hlavním městě srovnání, poskytuje příležitost se sejít a nahlédnout do jiného způsobu života lidí, se kterými žijeme v jednom městě.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Spolek přátel Beautoru

Občanské sdružení vzniklo v roce 2007 a v dnešní době se zabývá především konáním jak sportovních, tak kulturních akcí, které se konají v ČR i zahraničí. Letos se bude Mezinárodní turnaj malých fotbalistů konat dne 9. 6. 2019.
Smluvní cena za propagaci: 10 tisíc Kč.

Mezinárodní šachový festival

Společnost Šach Mat připravila již 17. ročník mezinárodního šachového festivalu ve dnech 16. – 20. 6. 2019, který se uskuteční v Praze a jehož hlavním bodem je již tradičně zápas nejlepšího českého šachisty s hráčem světové špičky.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

„Slavnost květů“

MČ Praha – Lysolaje je pořadatelem tradiční kulturní akce Slavnost květů, jejíž historie spadá až do roku 1936 a letos dne 18. 5. 2019 proběhne 32. ročník.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

TJ A.F.K. Slivenec, z. s.

Tělovýchovná jednota AFK Slivenec má jako jeden z hlavních cílů nárůst sportující mládeže. Na letošní rok proto naplánovala několik sportovních projektů, kterými chce děti a mládež oslovit a nabídnout jim možnost kvalitního sportovního vyžití.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub Městské policie

Sportovní klub Městské policie podporuje naše společnost již řadu let. Získané prostředky klub využívá na pořádání sportovních turnajů Městských policií z celé republiky, letos se bude konat 17. ročník turnaje v nohejbale. Klub se také rovněž podílí na organizaci akce „Den s policií“ v pražských Letňanech.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

SK Praga Vysočany

Tradiční fotbalový klub sídlí ve Vysočanech už více než sto let a zaměřuje se zejména na výchovu dětí a mládeže, v současné době v něm působí asi 150 mladých sportovců od fotbalové miniškoličky až po starší žáky.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Rugby Club Tatra Smíchov

Sportovní klub s více jak padesátiletou historií. V současné době eviduje přes 400 členů, z toho asi dvě třetiny tvoří děti a mládež. Hlavním cílem klubu je umožnit dětem bez rozdílu nadání a pohybových schopností věnovat se ve svém volném čase sportovním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub Di Pen Shi

Klub se zabývá výukou PEKITI – TIRSIA KALI, což je filipínské válečné umění a pořádá i cvičení pro děti. Jedná se o tréninky vedené instruktory PTK, kteří kladou důraz především na rozvíjení motorické zdatnosti, koordinaci pohybů, fyzickou a psychickou odolnost a zvládání neobvyklých či nebezpečných situací.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Broučci arch. Zdeňka Podhůrského“

Projekt vznikl na základě stávajícího vývoje cílové skupiny – dětí a mládeže, zejména se záměrem na poukázání na tradiční hodnoty. Jednalo se o expozici loutek z večerníčků a pohádek, která proběhla ve výstavní síni Městské části Prahy 9 v březnu 2019.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Adventní výstava loutek v atriu Městské části Prahy 6 včetně koncertního vystoupení Petra Kotvalda, probíhala v prosinci roku 2019.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Roman Korda – Divadélko Romaneto

Cestovně pružinové Divadélko Romaneto působí od roku 2001, vytváří a hraje autorské hudební pohádkové příběhy pro děti předškolního věku a I. stupně ZŠ. V současné době repertoár tvoří 17 titulů, pohádkově činoherních, loutkových, hudebně tanečních či filmově projekčních.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Čarodějnice na Ladronce“

Největší akce tohoto druhu ve Střední Evropě pořádaná již klasicky Městskou částí Prahy 6 dne 30. dubna. I v letošním roce již 14. ročníku čekal návštěvníky jak bohatý program, tak také široká nabídka občerstvení. V minulém roce navštívilo tuto akci přes 25 000 návštěvníků.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

SK Lajdáček

Lyžařský oddíl Lajdáček je zaměřen na práci s dětmi a mládeží. Během roku se zde pořádají víkendová soustředění se zaměřením na atletickou průpravu, pěší a cykloturistiku.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Nadace Artevide

Práce s nevidomými umělci je hlavním posláním nadace Artevide. Díky ní se mohou umělecké tvorbě věnovat zrakově postižení lidé, pro které je malování významnou součástí života. Letos nadace pořádá akci nazvanou „Prostřený stůl pro nevidomé“ a to dne 19. června 2019.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Kakutogi academy

Kakutogi academy se zaměřuje na výuku Kyokushin karate pro všechny věkové kategorie. V klubu trénují děti od 4 let a je zde několik skupin rozdělených dle věku a výkonnosti. Kladou zde důraz na rozvíjení sportovního talentu, disciplíny a sebedůvěry u dětí a mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z. s.

Svaz sdružuje občany v důchodovém věku, kteří jsou postižení kardiovaskulárním onemocněním. V současné době evidují přes 100 členů. Hlavní náplní práce je pořádání kulturních, rekondičních a ozdravných pobytů.
Smluvní cena za propagaci: 45 tisíc Kč.

„Děti čtete?“ – Knižní stezka k dětem, z.s.

Desátý ročník mezinárodního literárně dramatického festivalu „Děti čtete?“. Svátek dětských knih proběhne na ve dnech 30. 5 – 1. 6. 2019 v Městské knihovně a Komunitním centru Kampa na Praze 1.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

IUVENTA, spolek umělecky nadaných dětí a mládeže

Spolek umělecky nadaných dětí, který pořádá každý rok koncerty vážné hudby pod názvy: festival komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou, cyklus vokálně-instrumentálních koncertů Rejchovy komorní slavnosti a festival Hudební procházky v průběhu května až září.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

HC Slavoj Zbraslav z. s.

Hokejový klub HC Slavoj Zbraslav je zaměřený především na výchovu mladých hokejistů. Děti takto získají kladný vztah ke sportu a k pohybu.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

SC Olympia Radotín

Sportovní centrum Olympia Radotín poskytuje zázemí pro trávení volného času především dětem a mládeži z Radotína. Podílí se také na prevenci kriminality, podporuje zdravý životní styl a celkový pozitivní přínos pro každého jedince.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Spolek rodičů a přátel folklórního souboru JARO

Taneční soubor každoročně pořádá dvě velká představení – jarní a vánoční. Letošní rok je rokem oslav, kdy soubor slaví 25 let od vzniku muziky Jara a její čtvrtstoletí trvající spolupráci se souborem Jaro. V rámci těchto oslav proběhne slavnostní představení ve Vinohradském divadle 19. května 2019. Vánoční představení proběhne v průběhu prosince.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Divadlo v Řeznické, o. p. s.

Divadlo v Řeznické oslavilo přes 35 let své profesionální umělecké činnosti a přispívá svojí tvorbou a činností k pozvednutí kulturnosti a vzdělanosti spoluobčanů všech věkových a sociálních skupin. Plní mimo jedinečného uměleckého zážitku i výchovnou, estetizující a kultivující funkci v síti pražských divaded.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Sportovní klub vozíčkářů Praha, z. s.

Organizace s dlouholetou tradicí funguje už od roku 1991 a sdružuje několik sportovních oddílů. Celkově v klubu sportuje 104 hendikepovaných sportovců, mezi kterými je i několik reprezentantů ČR.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub Motorlet Praha

Sportovní klub je jedním z největších fotbalových mládežnických klubů v Praze a zaměřuje se na děti už od šesti do osmnácti let s možností přechodu do našich dvou družstev dospělých hrajících divizi a Pražský přebor. Výchova je vedena na téma: „VRAŤMĚ DĚTI KE SPORTU!“ a „KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ“.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Dary 2019

Neslyšící s nadějí, z.s.

Finanční dar ve výši 20 tisíc Kč určený pro podporu osob sluchově postižených.

Propagace 2018

DTJ Velká Chuchle

V tělocvičně spolku probíhá několik sportovních a kulturních akcí ročně a cvičí zde oddíly atletiky, sálové kopané a volejbalu, které navštěvují nejen děti, ale i rodiče dětí a dospělí.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

TJ Sokol Běchovice

Tělovýchovná jednota Sokol Praha 9 – Běchovice II, která je zaměřená na kolečkové rychlobruslení. V oddílu se věnují nejen dětem, které na bruslích teprve začínají, ale mají mezi sebou už nadějné bruslaře, kteří patří ve svých kategoriích mezi nejlepší v republice.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

 Mezinárodní jazzový festival Bohemia JazzFest

Mezinárodní jazzový festival Bohemia JazzFest se konal v Praze a v několika dalších českých a moravských městech v polovině července. Jazzová hudba v podání tuzemských i zahraničních muzikantů zazněla v centrech měst pro návštěvníky zdarma.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

 Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unie

Dvanáctý ročník amatérského turnaje v boxu „O pohár města Žižkova“ každoročně pořádá Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unii. Fond v rámci svých aktivit spolupracuje se sportovními kluby a občanskými sdruženími, které se zaměřují na děti a mládež ze sociálně slabých skupin obyvatel Prahy 3.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Slivenecké letnice 2018“

Multižánrový kulturní festival Slivenecké letnice pořádá každoročně MČ Praha – Slivenec ve spolupráci s místními neziskovými organizacemi, jednou z nich je i Rodinné centrum Pecka. Festival proběhl 8. – 9. června a vystoupili zde kromě známých interpretů také místní kapely ze Slivence.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

 SC Radotín

Sportovní centrum Radotín poskytuje zázemí pro trávení volného času především dětem a mládeži z Radotína. Mezi nejnavštěvovanější oddíly patří fotbalový a atletický oddíl.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.

Újezd nad Lesy: krajina pro život, z. s.

Hlavním účelem spolku je ochrana přírody a krajiny a ochrana veřejných zájmů v Újezdě nad Lesy a jeho širším okolí. Pro rok 2018 si spolek připravil kulturně vzdělávací akce jako např.: edukační zážitková divadelní představení pro žáky ZŠ a „Den pro život“ s branně bezpečnostní tématikou. Předpokládaná účast je cca 1500 lidí.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

 Mozaika – sdružení pro volný čas dětí a mládeže, pro vzdělávání, výchovu a osvětu

Sdružení Mozaika již více než 20 let organizuje výchovné a kulturní aktivity. V letošním roce připravuje široké spektrum kulturních a společenských akcí, určených celé kulturní obci, mládeži i seniorům. Důraz je kladen na vysokou odbornou a uměleckou kvalitu.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Spolek rodičů a přátel folklórního souboru JARO

Taneční soubor každoročně pořádá dvě velká představení – jarní a vánoční. Letošní rok je rokem oslav, kdy soubor slaví 35. výročí od jeho založení. V rámci těchto oslav proběhlo slavnostní představení ve Vinohradském divadle 13. května. Vánoční představení proběhne v prosinci v Městské knihovně v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Landscape festival Praha 2018

Spolek Architectura – Galerie Jaroslava Fragnera organizuje mezinárodní krajinářský festival, který se dotýká městského veřejného prostoru a urbanizované krajiny v České republice a probíhá ve dnech 15. 6. – 30. 9. 2018.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Společnost Franze Kafky

Hlavním cílem společnosti je přispět k oživení tradic, z nichž vzešel unikátní fenomén tzv. pražské německé literatury, a obnovit obecné povědomí o významu kulturní plurality středoevropského regionu. Udílení ceny Franze Kafky je jedinou mezinárodní literární cenou udělovanou v České republice. Významně přispívá k zviditelnění Prahy jako kulturní metropole.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Centrum volného času Praha 9

Věnuje se především organizování sportovních soutěží a dalších volnočasových aktivit pro děti a mládež. V letošním roce se jednalo zejména o akce „Hon na Velikonočního zajíčka“ a „Dětský den“.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Čarodějnice na Ladronce“

Největší akce tohoto druhu ve Střední Evropě pořádaná Městskou částí Prahy 6 dne 30. dubna. I v letošním již 13. ročníku čekal návštěvníky jak bohatý program, tak také široká nabídka občerstvení. V minulém roce navštívilo tuto akci přes 25 000 návštěvníků.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Basket Slovanka, z. s.

Dívčí basketbalový klub, který se za krátkou dobu své existence zařadil mezi absolutní špičku v ČR. Klub se systematicky věnuje dětem a mládeži, jednotlivým soutěžním týmům až po reprezentantky ČR.  Úspěchy klubu jsou obrovské, přestože historie Basketu Slovanka není dlouhá.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

SK Lajdáček

Lyžařský oddíl Lajdáček je zaměřen na práci s dětmi a mládeží. Během roku se zde pořádají víkendová soustředění se zaměřením na atletickou průpravu, pěší a cykloturistiku.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

 Nadace Artevide

Práce s nevidomými umělci je hlavním posláním nadace Artevide. Díky ní se mohou umělecké tvorbě věnovat zrakově postižení lidé, pro které je malování významnou součástí života. Letos nadace pořádala akci nazvanou „krása ze tmy“ a to dne 20. února.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

 Sportovní klub Kakutogi academy

SK Kakutogi academy se zaměřuje na výuku Kyokushin karate pro všechny věkové kategorie. V klubu trénují děti od 4 let a je zde několik skupin rozdělených dle věku a výkonnosti. Kladou zde důraz na rozvíjení sportovního talentu, disciplíny a sebedůvěry u dětí a mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

 Oddíl orientačního běhu Kotlářka

Oddíl orientačního běhu Kotlářka je se svou dvousetčlennou základnou největším pražským oddílem orientačního běhu a jedním z největších v České republice. Oddíloví trenéři se věnují především žactvu a dorostu.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

 Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z. s.

Svaz sdružuje občany v důchodovém věku, kteří jsou postižení kardiovaskulárním onemocněním. V současné době evidují 135 členů. Hlavní náplní práce je pořádání rekondičních a ozdravných pobytů.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Děti čtete?“ – Knižní stezka k dětem, z.s.

Devátý ročník mezinárodního literárně dramatického festivalu „Děti čtete?“. Svátek dětských knih proběhl na Den dětí 1. června a 2. června 2018 v Městské knihovně a Komunitním centru Kampa na Praze 1.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

IUVENTA, spolek umělecky nadaných dětí a mládeže

Spolek umělecky nadaných dětí, který pořádá každý rok koncerty vážné hudby pod názvy: festival komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou, cyklus vokálně-instrumentálních koncertů Rejchovy komorní slavnosti a festival Hudební procházky v průběhu května až září 2018.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

 Modrá Hvězda Praha

Hlavní náplní potápěčského klubu je výcvik mládeže zaměřený především na sportovní a závodní činnost v několika disciplínách potápěčského sportu. Mladí sportovci klubu Modrá Hvězda se umisťují pravidelně na předních příčkách tabulek a vozí medaile z tuzemských i evropských závodů.
Smluvní cena za propagaci: 115 tisíc Kč.

 Prague Jazz Festival 2018

Společnost AghaRTA Jazz Centrum, která pravidelně pořádá uprostřed léta na Staroměstském náměstí v Praze jazzový koncert Prague Jazz Festival. Koncerty proběhnou také v 7 jazz klubech AghaRTA. Na třídenní akci 3. – 5. 9. vystoupí přední čeští jazzoví muzikanti.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

 Basebalový klub Kotlářka

Baseballový klub Kotlářka Praha, který si v Praze 6 na Markétě vybudoval vlastní hřiště. Od roku 2011 je klub Kotlářka pravidelným účastníkem Extraligového play-off a v roce 2013 a 2014 se hráči probojovali až do finále. V loňské sezóně hrálo 9 hráčů klubu za národní reprezentaci.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

 Hudební festival „Ježkovy oči“

Stodvanácté výročí narození Jaroslava Ježka si připomenou účastníci hudebního festivalu Ježkovy oči, který pořádá občanské sdružení Sluneční domov. Festivalu se zúčastní kromě jiných i pěvecký sbor školy Jaroslava Ježka pro nevidomé.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

HC Slavoj Zbraslav o. s.

Hokejový klub HC Slavoj Zbraslav je zaměřený především na výchovu mladých hokejistů. Děti takto získají kladný vztah ke sportu a k pohybu.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Nadace Jedličkova ústavu

Nadace Jedličkova ústavu už od roku 1990 všestranně podporuje děti a mladé lidi s tělesným či kombinovaným postižením. Dne 9. 6. 2018 pořádá již 2. Ročník akce „Koloběžka cup“ pro děti i dospělé.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

SH ČSM – Sbor dobrovolných hasičů Praha – Letňany

Sbor dobrovolných hasičů letos organizoval akce „Putovní pohár starosty Letňan“ a „Letňanský železňák“. Účast na akcích byla bezmála 124 soutěžících a konala se dne 7. 4. 2018. Sdružení dobrovolných hasičů v Letňanech je považováno z celopražského měřítka za jedno z největších s dlouholetou tradicí.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Svatováclavská pouť na Proseku

V září ve dnech 24. – 25. 9. 2018 proběhne na Proseku v okolí kostela sv. Václava tradiční Svatováclavská pouť pořádaná Městskou částí Praha 9. V letošním roce se koná už dvacátý osmý ročník.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Barevná devítka – ETNOFEST

Kulturní festival národnostních menšin proběhne 1. 9. 2018 v parku Podviní v Praze 9. Tento jedinečný kulturní počin, který nemá atraktivním programem v hlavním městě srovnání, poskytuje příležitost se sejít a nahlédnout do jiného způsobu života lidí, se kterými žijeme v jednom městě.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

MČ Praha 9 – „Den dětí“

Akce konaná pod záštitou MČ Praha 9 na pražském Proseku ve spolupráci s RUR agenturou dne 3. června 2018 je zaměřena nejen na dětí zdravé, ale také na děti s handicapem. Každoročně se akce zúčastňuje více než 500 dětí, které zažívají odpoledne plné her a zábavy.
Smluvní cena za propagaci: 85 tisíc Kč.

„Letní Letná 2018“ – Společnost Gaspard, z. s.

Mezinárodní festival divadla a nového cirkusu Letní Letnou pořádá společnost Gaspard již 15 let. Festival vzniká za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a každým rokem se zde představí kromě domácí scény také řada zahraničních hvězd. Letos proběhne akce v termínu 16. 8 – 2. 9. 2018.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Festival na Ladronce

Ladronkafest 2018 je svými organizátory označen jako jedinečný festival volného času, jeho činnost je zaměřena především na děti, mládež a studenty. Každoročně se akce zúčastní tisíce lidí ze všech částí Prahy a letošní ročník dne 15. 9. 2018 jistě nebude výjimkou.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Spolek přátel Beautoru

Občanské sdružení vzniklo v roce 2007 a v dnešní době se zabývá především konáním jak sportovních, tak kulturních akcí, které se konají v ČR i zahraničí. Letos se bude jednat o tyto akce: 20. května – Mezinárodní turnaj malých fotbalistů, 9. června  – Francouzské odpoledne v Letňanech a další.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

Šach Mat – Mezinárodní šachový festival

Společnost Šach Mat připravila již 16. ročník mezinárodního šachového festivalu ve dnech 12. – 17. 6. 2018, který se uskuteční v Praze a jehož hlavním bodem je tradičně zápas nejlepšího českého šachisty s hráčem světové špičky.

Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

„Slavnost květů“

MČ Praha – Lysolaje je pořadatelem tradiční kulturní akce Slavnost květů, jejíž historie spadá až do roku 1936 a letos dne 19. 5. 2018 proběhne 31. ročník.

Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

SCULPTURE LINE 2018

Sochařský festival již tradičně obohatí a oživí sochami a výtvarnými objekty předních domácích i zahraničních tvůrců veřejný prostor Prahy. Z hlavního města se tak opět stane „open air“ galerie, která je otevřená pro všechny. Festival probíhám v termínu 1. 6. – 30. 9. 2018.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Sluneční domov,z.s.

Projekt „Ochranné bydlení a respitní centrum Sluneční domov“ sídlící v Dolních Počernicích. Bydlení s nepřetržitou asistenční službou poskytuje domov skupině handicapovaných mladých lidí.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

TJ A.F.K. Slivenec, z. s.

Tělovýchovná jednota AFK Slivenec má jako jeden z hlavních cílů nárůst sportující mládeže. Na letošní rok proto naplánovala několik sportovních projektů, kterými chce děti a mládež oslovit.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub Městské policie

Sportovní klub městské policie podporuje naše společnost již řadu let. Získané prostředky klub využívá na pořádání sportovních turnajů městských policií z celé republiky, podílet se budou rovněž na organizaci akce „Den s policií“ v pražských Letňanech.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

SK Praga Vysočany

Tradiční fotbalový klub sídlí ve Vysočanech už více než sto let. Klub se zaměřuje zejména na výchovu dětí a mládeže, v současné době v něm působí asi 150 mladých sportovců od fotbalové miniškoličky až po starší žáky.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Rugby Club Tatra Smíchov

Sportovní klub s více jak padesátiletou historií. V současné době eviduje přes 400 členů, z toho asi dvě třetiny tvoří děti a mládež. Hlavním cílem klubu je umožnit dětem bez rozdílu nadání a pohybových schopností věnovat se ve svém volném čase sportovním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

TIS – Nezávislé sdružení přátel přírody

Přes 40 let pomáhá pražská nezisková organizace Hucul Club postiženým lidem pomocí hipoterapie. Léčebná metoda je založená na léčbě civilizačních chorob pomocí koní a mimořádný význam má především při léčbě dětí.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub Di Pen Shi

Klub se zabývá výukou PEKITI – TIRSIA KALI, což je filipínské válečné umění a pořádá i cvičení pro děti. Jedná se o tréninky vedené instruktory PTK, kteří kladou důraz především na rozvíjení motorické zdatnosti, koordinaci pohybů, fyzickou a psychickou odolnost a zvládání neobvyklých či nebezpečných situací.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Broučci arch. Zdeňka Podhůrského“

Projekt vznikl na základě stávajícího vývoje cílové skupiny – dětí a mládeže, zejména se záměrem na poukázání na tradiční hodnoty. Jedná se o expozici loutek z večerníčků a pohádek, která bude probíhat ve výstavní síni Městské části Prahy 9 v červnu 2018.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Roman Korda – Divadélko Romaneto

Cestovně pružinové Divadélko Romaneto působí od roku 2001, vytváří a hraje autorské hudební pohádkové příběhy pro děti předškolního věku a I. stupně ZŠ. V současné době repertoár tvoří 17 titulů, pohádkově činoherních, loutkových, hudebně tanečních či filmově projekčních.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Propagace 2017

Mikulášská s The Tap Tap

Společnost podpořila 6. ročník benefiční akce Mikulášská s The Tap Tap, která se v letošním roce uskutečnila 5. prosince ve Fóru Karlín.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Adventní odpoledne pro seniory

Obvodní organizace Prahy 9 – Svaz tělesně postižených v ČR pořádá pro své členy každým rokem společenskou akci nazvanou Adventní odpoledne. Akce, které se pravidelně účastní téměř stovka seniorů, proběhla 16. prosince.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč

DTJ Velká Chuchle

V tělocvičně spolku probíhá několik sportovních a kulturních akcí ročně a cvičí zde oddíly atletiky, sálové kopané a volejbalu, které navštěvují nejen děti, ale i rodiče dětí a dospělí.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Oddíl orientačního běhu Kotlářka

Oddíl je se svou dvousetčlennou základnou největším pražským oddílem orientačního běhu a jedním z největších v České republice. Oddíloví trenéři se věnují především žactvu a dorostu a vychovali zde už deset dorosteneckých mistrů Evropy, jednoho juniorského mistra světa a dvě stříbrné medailistky z juniorských šampionátů.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Baseballový klub Kotlářka Praha

Od roku 2011 je klub pravidelným účastníkem Extraligového play-off, v posledních 4 letech se dostal do finále. V sezóně 2015 se stal mistrem české extraligy. Klub je pravidelným dodavatelem reprezentantů do všech národních týmů, od 15 letých hráčů počínaje, přes juniory až po muže.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Mezinárodní šachový festival

Pražská šachová společnost připravila mezinárodní šachový festival ve dnech 28. 11. – 3. 12. 2017, který se uskutečnil v Praze v prostorách ČNB pod záštitou jejího guvernéra Jana Rusnoka. Účastnilo se přes 200 šachistů z celého světa.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Galakoncert houslistky Sarah Chang

Sarah Chang patří k nejuznávanějším houslovým virtuosům současnosti. Interpretka Sibeliova houslového koncertu, který předvedla spolu s orchestrem AYO ve Smetanově síni Obecního domu dne 2. září 2017.
Akci pořádala společnost Pragues concerts.
Smluvní cena za propagaci: 75 tisíc Kč.

7. ročník Life Sciences Film Festivalu

Projekt již tradičně probíhá v průběhu měsíce října (16. – 20. 10. 2017), ve spolupráci s Městskou částí Praha 6, s Českou zemědělskou univerzitou a s dalšími vysokými školami. Hlavním cílem festivalu je otevírat a srozumitelně představovat cesty ke vzdělání.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Újezd nad Lesy: krajina pro život, z. s.

Hlavním účelem spolku je ochrana přírody a krajiny a ochrana veřejných zájmů v Újezdě nad Lesy a jeho širším okolí. Dne 9. 12. 2017 pořádají vánoční posezení pro seniory.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

Sportovní klub Di Pen Shi

Klub se zabývá výukou PEKITI – TIRSIA KALI, což je filipínské válečné umění a pořádá i cvičení pro děti. Jedná se o tréninky vedené instruktory PTK, kteří kladou důraz především na rozvíjení motorické zdatnosti, koordinaci pohybů, fyzickou a psychickou odolnost a zvládání neobvyklých či nebezpečných situací.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Újezd nad Lesy

Organizace sdružuje členy ve věku 35 – 87 let a každoročně pořádá minimálně čtyři tematické výstavy.  Odborná výstava ovoce a zeleniny konaná začátkem října byla vyvrcholením pěstitelského roku. Součástí této výstavy, byly také výstava výtvarných prací žáků mateřských a základních škol na téma „Zahrádka pro všechny generace“.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

JUNÁK – „110. výročí narození spisovatele Jaroslava Foglara“

Projekt LET JESTŘÁBA tvoří čtyři samostatné akce a aktivity, které připravuje Kmen dospělých skautů a skautek z Junáka – českého skautu k letošnímu výročí. Cílem projektu je připomenout veřejnosti a zejména současné generaci mládeže, narození významného spisovatele literatury pro mládež a skautského vůdce Jaroslava Foglara. Jednotlivé akce se uskuteční v období červen – prosinec 2017 a jsou zacíleny na účast široké veřejnosti.
Smluvní cena za propagaci: 35 tisíc Kč.

IUVENTA, z. s.

Občanské sdružení IUVENTA organizuje na území MČ Prahy 9 hudební projekty již od roku 2008.
Kulturní akce „Devětkrát s devítkou“, „ Hudební procházky“ a „Rejchovy hudební slavnosti“ budou probíhat od června do září 2017 na zajímavých historických místech Prahy 9.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

2HP PRODUCTION s. r. o.

Společnost 2HP PRODUCTION s. r. o. každoročně pořádá jazzovou přehlídku a ani letos tomu nebylo jinak. Na Staroměstském náměstí se uskutečnila ve dnech 4. – 6. 8. 2017 Prague Jazz Week 2017, kde vystoupili přední čeští hudebníci.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unie

Třetí ročník amatérského turnaje v boxu „O pohár města Žižkova“ každoročně pořádá Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unii. Fond v rámci svých aktivit spolupracuje se sportovními kluby a občanskými sdruženími, které se zaměřují na děti a mládež ze sociálně slabých skupin obyvatel Prahy 3.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sdružení všestranného vzdělávání dětí a mládeže

Sdružení se zabývá ve spolupráci s MP HLMP zejména sportovní přípravou a vzděláváním dětí a dorostu aplikací, tréninkem a filosofií bojového umění JUDO. Tato činnost vykazuje výsledky zejména v oblasti prevence kriminality mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

TJ Sokol Újezd nad Lesy

V současné době má jednota stálé tři oddíly, které mají celkem 191 členů. Aktivity oddílů jsou především zaměřeny na rekreační činnost dospělých a mládeže, čímž přispívají nejenom k získávání jejich návyků na správný, zdravý životní styl, ale i na psychiku.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Spolek přátel Beautoru

Občanské sdružení vzniklo v roce 2007 a v dnešní době se zabývá především konáním jak sportovních, tak kulturních akcí, které se konají v ČR i zahraničí. Letos se bude jednat o tyto akce: 4. června – Mezinárodní turnaj malých fotbalistů, 10. června  – Francouzské odpoledne v Letňanech a další.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

SCULPTURE LINE 2017

Sochařský festival již tradičně obohatí a oživí sochami a výtvarnými objekty předních domácích i zahraničních tvůrců veřejný prostor Prahy. Z hlavního města se tak opět stane „open air“ galerie, která je otevřená pro všechny. Festival probíhám v termínu 1. 6. – 30. 9. 2017.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

„Zažít Vlnu jinak“

V návaznosti na tradice se MČ Praha – Ďáblice rozhodli, že oživí nové komunitní centrum, které bude v době konání akce slavit svůj první rok. Inspirovali se názvem centra „Vlna“ a dávným uměním našich babiček a tím je pletení a další využití vlny. Akce se koná 16. září 2017.
Smluvní cena za propagaci: 165 tisíc Kč.

„Broučci arch. Zdeňka Podhůrského“

Projekt vznikl na základě stávajícího vývoje cílové skupiny – dětí a mládeže, zejména se záměrem na poukázání na tradiční hodnoty. Jedná se o expozici loutek z večerníčků a pohádek, která bude probíhat ve výstavní síni Městské části Prahy 9 ve dnech 12. – 29. června 2017.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Pohyb je život

Rarášek z Újezda, odbor Pražského sdružení sport pro všechny a člen klubu odborů Pohyb je život, organizuje pro děti sportovní a společenské akce. V červnu (4. 6.) se vydají na Cestu za pokladem skřítků, v září
(12. 9.) si zasportují na akci Újezdské kolodění a koncem roku (4. 11.) se projdou Újezdským strašilesem.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

„Den dětí“

Akce konaná pod záštitou MČ Praha 9 na pražském Proseku ve spolupráci s RURagenturou dne 4. června 2017 proběhla již desátým rokem a je zaměřena nejen na dětí zdravé, ale také na děti s handicapem. Každoročně se akce zúčastňuje více než 500 dětí, které zažívají odpoledne plné her a zábavy.
Smluvní cena za propagaci: 85 tisíc Kč.

Újezd nad Lesy: krajina pro život, z. s.

Hlavním účelem spolku je ochrana přírody a krajiny a ochrana veřejných zájmů v Újezdě nad Lesy a jeho širším okolí. Dne 1. června 2017 pořádají Den dětí s branně bezpečnostní tématikou, kde předpokládají účast cca 1 500 lidí.
Smluvní cena za propagaci: 180 tisíc Kč.

Modrá hvězda, potápěčský klub mládeže, p. s.

Potápěčský klub Modrá Hvězda je zaměřený na potápěčský výcvik mládeže. Členové klubu se pravidelně účastní všech vypsaných soutěží a za 18 let své činnosti získali celou řadu úspěchů a mistrovských titulů. Příprava probíhá celoročně v bazénech na Šutovce v Kobylisích a na Zeleném pruhu v Praze 4.
Smluvní cena za propagaci: 115 tisíc Kč.

Roman Korda – Divadélko Romaneto

Cestovně pružinové Divadélko Romaneto působí od roku 2001, vytváří a hraje autorské hudební pohádkové příběhy pro děti předškolního věku a I. stupně ZŠ. V současné době repertoár tvoří 17 titulů, pohádkově činoherních, loutkových, hudebně tanečních či filmově projekčních.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Mozaika – sdružení pro volný čas dětí a mládeže, pro vzdělávání, výchovu a osvětu

Sdružení Mozaika již více než 20 let organizuje výchovné a kulturní aktivity. V letošním roce byl zahájen Projekt podpory mladých a začínajících výtvarných umělců, jehož cílem je účinná pomoc při nastartování kariéry talentovaným malířům, fotografům a dalším umělcům.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

CU Bohemians, z. s.

CU Bohemians Praha je českým fotbalovým klubem s dlouholetou tradicí . Cílem práce s dětmi a mládeží je výchova mladých, talentovaných fotbalistů a to nejen s ohledem na sportovní výkonnost, ale také z hlediska lidských a morálních vlastností.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Pražské mažoretky

Oddíl TJ Sokol Vysočany čítá přibližně 100 členek rozdělených do pěti věkových kategorií. O jejich úspěchu svědčí řada ocenění z mezinárodních i tuzemských soutěží.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

ROLLER TEAM STARS PRAHA z. s.

Jeden z mála oddílů věnujících se inline rychlobruslení. Tréninky vedou zkušení trenéři na jednom z mála pražských oválů v Praze Běchovicích, v zimních měsících v pronajaté hale v PVA Letňanech. Členové klubu se účastní mnoha závodů nejen v ČR ale i v zahraničí.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Sportovní klub Zbraslav

O zlepšení sportovních podmínek usiluje Sportovní klub Zbraslav. Nejpočetnějším oddílem klubu je fotbalový oddíl, který se zaměřuje především na fotbalovou mládež a děti. Kromě fotbalu mají členové zbraslavského klubu zájem o oddíl basketbalu, volejbalu a orientační běh.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

TJ Sokol Běchovice z. s.

Tělovýchovná jednota Sokol Praha 9 – Běchovice II je zaměřená na kolečkové rychlobruslení. V oddílu se věnují nejen dětem, které na bruslích teprve začínají, ale mají mezi sebou už nadějné bruslaře, kteří patří ve svých kategoriích mezi nejlepší v republice.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Basket Slovanka, z. s.

Dívčí basketbalový klub, který se za krátkou dobu své existence zařadil mezi absolutní špičku v ČR. Klub se systematicky věnuje dětem a mládeži, jednotlivým soutěžním týmům až po reprezentantky ČR.  Úspěchy klubu jsou obrovské, přestože  historie Basketu Slovanka není dlouhá.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

SC Radotín

Sportovní centrum Radotín poskytuje zázemí pro trávení volného času především dětem a mládeži z Radotína. Mezi nejnavštěvovanější oddíly patří fotbalový a atletický oddíl.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Sportovní klub vozíčkářů Praha, z. s.

Organizace s dlouholetou tradicí funguje už od roku 1991 a sdružuje několik sportovních oddílů. Celkově v klubu sportuje 124 hendikepovaných sportovců, mezi kterými je i několik reprezentantů ČR.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub Motorlet Praha

Sportovní klub se zaměřuje na děti už od mateřských škol, spolupracuje se sportovními třídami a s dorostovými centry mládeže. Fotbalisté SK Motorletu hrají nejvyšší soutěže v ČR.
Smluvní cena za propagaci:  100 tisíc Kč.

Sportovní klub Kakutogi academy

SK Kakutogi academy se zaměřuje na výuku Kyokushin karate pro všechny věkové kategorie. V klubu trénují děti od 4 let a je zde několik skupin rozdělených dle věku a výkonnosti. Kladou zde důraz na rozvíjení sportovního talentu, disciplíny a sebedůvěry u dětí a mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Centrum volného času Praha 9

Centrum rozvíjí svou činnost od počátku roku 2004. Věnuje se především organizování sportovních soutěží i dalších volnočasových aktivit pro děti i mládež. Působí ve zrekonstruovaných prostorách v Lovosické ulici na Proseku. Smluvní cena za propagaci: 90 tisíc Kč.

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z. s. – oblast Praha 7

Svaz sdružuje občany v důchodovém věku, kteří jsou postižení kardiovaskulárním onemocněním. V současné době evidují 135 členů. Hlavní náplní práce je pořádání rekondičních a ozdravných pobytů.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

„Slivenecké letnice 2017“

Multižánrový kulturní festival Slivenecké letnice pořádá každoročně MČ Praha – Slivenec ve spolupráci s místními neziskovými organizacemi, jednou z nich je i Rodinné centrum Pecka. Festival proběhne 9. – 10. června a vystoupí zde kromě známých interpretů také místní kapely ze Slivence.
Smluvní cena za propagaci: 90 tisíc Kč.

„Svatojánské slavnosti“

Svatojánský spolek připravuje společně s muzeem Karlova mostu další ročník Svatojánských slavností NAVALIS. Oslava jednoho z nejznámějších Čechů sv. Jana Nepomuckého proběhla 15. května u Karlova mostu.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Bohemia JazzFest o. p. s.

Mezinárodní hudební festival Bohemia JazzFest rozezní už po dvanácté náměstí osmi historických měst. Festival patří mezi největší kulturní akce v Evropě, v loňském roce jej navštívilo téměř sto tisíc diváků a v Praze proběhne 10. – 11. července 2017 na Staroměstském náměstí.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Občanské sdružení Podkůvka

Občanské sdružení Podkůvka pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem vyrovnat se s postižením a zapojit se do společnosti. Starají se především o provoz asistenčního vozidla a o ustájení koní využívaných na hipoterepii. Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Hudební festival „Ježkovy oči“

Stojedenácté výročí narození Jaroslava Ježka si připomenou účastníci hudebního festivalu Ježkovy oči, který pořádá občanské sdružení Sluneční domov. Festivalu se zúčastní kromě jiných i pěvecký sbor školy Jaroslava Ježka pro nevidomé.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z. s. – Újezd nad Lesy

Svaz postižených civilizačními chorobami v České republice, spolek působící v Újezdě nad Lesy sdružuje téměř tři stovky seniorů se zdravotním postižením, kteří se scházejí k různým sportovním a kulturním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Slavnost květů“

MČ Praha – Lysolaje je pořadatelem tradiční kulturní akce Slavnost květů, jejíž historie spadá až do roku 1936 a letos dne 30. 6. 2017 proběhne jubilejní 30. ročník. Součástí letošní slavnosti je také zahájení Sochařského sympozia Lysolaje.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

„Svatováclavská pouť“

Městská část Praha 9 organizuje každým rokem společenskou akci „Svatováclavská pouť na Proseku“. Tradiční setkání si získalo mezi obyvateli Prahy 9 a přilehlých částí velkou oblibu. Letos se bude konat v termínu 23. – 24. 9. 2017
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Festival Jarmily Novotné 2017“

Občanské sdružení Zámek Liteň pořádá Festival Jarmily Novotné dne 25. 9. 2017 v Rudolfinu. Připomenutí odkazu  významné české pěvkyně Jarmily Novotné, žačky Emmy Destinové, si dává za cíl podpořit mladé talenty a  přiblížit vážnou  hudbu široké veřejnosti.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Divadlo v Řeznické, o. p. s.

Divadlo v Řeznické oslavilo 35 let své profesionální umělecké činnosti a přispívá svojí tvorbou a činností k pozvednutí kulturnosti a vzdělanosti spoluobčanů všech věkových a sociálních skupin. Plní mimo jedinečného uměleckého zážitku i výchovnou, estetizující a kultivující funkci v síti pražských divadel.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

SK Praga Vysočany, z. s.

Tradiční fotbalový klub sídlí ve Vysočanech už více než sto let. Klub se zaměřuje zejména na výchovu dětí a mládeže, v současné době v něm působí asi 150 mladých sportovců od fotbalové miniškoličky až po starší žáky.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Rugby Club Tatra Smíchov

Sportovní klub s více jak padesátiletou historií. V současné době eviduje přes 400 členů, z toho asi dvě třetiny tvoří děti a mládež. Hlavním cílem klubu je umožnit dětem bez rozdílu nadání a pohybových schopností věnovat se ve svém volném čase sportovním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 75 tisíc Kč.

I.S.C. SPORTS s.r.o.

Firma působí již 20 let a věnuje se organizaci sportovně-společenských akcí v různých sportovních odvětvích. Letos představí mezinárodní mládežnické fotbalové turnaje: Golden City Cup (15. -16. 4. 2017) a Strahov Cup (3. -4. 6. 2017).
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Společnost Franze Kafky

Jedná se o nevládní neziskovou organizaci, která byla založena v roce 1990. Jejím hlavním cílem je přispět k oživení tradic, z nichž vzešel unikátní fenomén tzv. pražské německé literatury, a obnovit obecné povědomí o významu kulturní plurality středoevropského regionu.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Cesta domů, z. ú.

Je nezisková organizace, která poskytuje registrované zdravotní a sociální služby. Zajišťují, aby děti a dospělí umírající v domácím prostředí měli dostupnou zdravotní péči a další potřebné služby.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

 TIS – Nezávislé sdružení přátel přírody

Přes 40 let pomáhá pražská nezisková organizace Hucul Club postiženým lidem pomocí hipoterapie. Léčebná metoda je založená na léčbě civilizačních chorob pomocí koní a mimořádný význam má především při léčbě dětí.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

HC Slavoj Zbraslav o. s.

Hokejový klub HC Slavoj Zbraslav je zaměřený především na výchovu mladých hokejistů. Děti takto získají kladný vztah ke sportu a k pohybu.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

SK Lajdáček

Lyžařský oddíl Lajdáček je zaměřen na práci s dětmi a mládeží. Během roku se zde pořádají víkendová soustředění se zaměřením na atletickou průpravu, pěší a cykloturistiku.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Nadace Jedličkova ústavu

Nadace Jedličkova ústavu už od roku 1990 všestranně podporuje děti a mladé lidi s tělesným či kombinovaným postižením. Dne 17. 6. 2017 pořádá sportovní akci „Koloběžka cup“ pro handicapované děti.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Sluneční domov z. s.

Projekt „Ochranné bydlení a respitní centrum Sluneční domov“ sídlící v Dolních Počernicích. Bydlení s nepřetržitou asistenční službou poskytuje domov skupině handicapovaných mladých lidí.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

TJ A.F.K. Slivenec, z. s.

Tělovýchovná jednota AFK Slivenec má jako jeden z hlavních cílů nárůst sportující mládeže. Na letošní rok proto naplánovala několik sportovních projektů, kterými chce děti a mládež oslovit.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Děti čtete?“ – Nakladatelství Meander

Osmý ročník mezinárodního literárně dramatického festivalu „Děti čtete?“. Svátek dětských knih proběhne na Den dětí 1. června a 2. června 2017 v Městské knihovně a Komunitním centru Kampa na Praze 1.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Letní Letná 2017“ – Společnost Gaspard, z. s.

Mezinárodní festival divadla a nového cirkusu Letní Letnou pořádá společnost Gaspard již 14 let. Festival vzniká za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a každým rokem se zde představí kromě domácí scény také řada zahraničních hvězd. Letos proběhne akce v termínu 17. 8 – 3. 9. 2017.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Barevná devítka – ETNOFEST

Kulturní festival národnostních menšin proběhne 26. 8. 2017 v parku Podviní v Praze 9. Tento jedinečný kulturní počin, který nemá atraktivním programem v hlavním městě srovnání, poskytuje příležitost se sejít a nahlédnout do jiného způsobu života lidí, se kterými žijeme v jednom městě.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

SH ČSM – Sbor dobrovolných hasičů Praha – Letňany

Sbor dobrovolných hasičů letos organizuje v místní hasičské zbrojnici akce „Putovní pohár starosty Letňan“ a „Letňanský železňák“. Účast na akcích čítá bezmála 124 soutěžících a valnou polovinu obyvatel Letňan, kteří se na tuto každoroční akci velmi těší. Sdružení dobrovolných hasičů v Letňanech je považováno z celopražského měřítka za jedno z největších s dlouholetou tradicí.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

„Magičtí Lucemburkové“ – Rodro z. s.

V sobotu 29. dubna byla ukončena výstava Magičtí Lucemburkové, která se poprvé představila v Praze. Byla zpřístupněna v historickém sídle Univerzity Karlovy, v prostorách Křížové chodby Karolina.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Nadace Artevide

Práce s nevidomými umělci je hlavním posláním nadace Artevide. Díky ní se mohou umělecké tvorbě věnovat zrakově postižení lidé, pro které je malování významnou součástí života.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Sportovní klub městské policie

Sportovní klub městské policie podporuje naše společnost již řadu let. Získané prostředky klub využívá na pořádání sportovních turnajů městských policií z celé republiky, podílet se budou rovněž na organizaci akce „Den s policií“ v pražských Letňanech.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

Sauna – architektura požitku

Spolek Architectura – Galerie Jaroslava Fragnera obdržel finanční podporu na projekt Sauna – architektura prožitku. Záměr projektu je představit fenomén sauny jednak jako relaxační proces, ale rovněž jako možnost experimentální architektury. Výstava představí výběr té nejzajímavější české a světové produkce v této oblasti.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Propagace 2016

Chráněné bydlení Sluneční domov

Společnost již několik let pomáhá při dostavbě chráněného bydlení a respitního centra Sluneční domov v Dolních Počernicích.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Festival Jarmily Novotné

Podpora byla opětovně schválená na spolupráci při realizaci 5. ročníku Festivalu Jarmily Novotné, který se každoročně koná na Zámku Liteň. V letošním roce proběhne od ledna do září.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Nadace Artevide

Práce s nevidomými umělci je hlavním posláním nadace Artevide. Díky ní se mohou umělecké tvorbě věnovat zrakově postižení lidé, pro které je malování významnou součástí života.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Reprezentační ples a Masopust

Letňanská sportovně kulturní společnost ve spolupráci s Městskou částí Praha 18 pořádá pro obyvatele Letňan v průběhu února dvě společenské akce. V prostorách PVA proběhne Reprezentační ples a na Staré Návsi v Letňanech Masopust.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Letňanská sportovní - ples - na web

„Vraťme děti ke sportu“ a „Kdo si hraje, nezlobí“

Těmito hesly se prezentuje SK Motorlet Praha, který patří mezi největší fotbalové mládežnické kluby v Praze. Hlavním cílem vedení klubu je přivést děti ke sportu, především k fotbalu, už v předškolním věku.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

26. Svatováclavská pouť na Proseku

Koncem září proběhne na Proseku v okolí kostela sv. Václava tradiční Svatováclavská pouť pořádaná Městskou částí Praha 9. V letošním roce se koná už dvacátý šestý ročník. Na akci vystoupí kromě jiného skupina Fešáci a Michal David.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

svatováclavská pouť - plnění

Barevná devítka – ETNOFEST

Kulturní festival národnostních menšin proběhne koncem srpna v parku v Podviní v Praze 9.
Tento jedinečný kulturní počin, který nemá atraktivním programem v hlavním městě srovnání, se bude konat už po jedenácté.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

4. etno

SK Praga Vysočany

Tradiční fotbalový klub sídlí ve Vysočanech už více než sto let. Klub se zaměřuje zejména na výchovu dětí a mládeže, v současné době v něm působí asi 150 mladých sportovců od fotbalové miniškoličky až po starší žáky.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sportovní klub Městské policie HMP

Finanční podporu společnost poskytla také Sportovnímu klubu Městské policie HMP. Pomoc bude využita kromě jiného na pořádání XIV. ročníku celorepublikového turnaje městských policií statutárních měst v nohejbalu.
Smluvní cena za propagaci: 10 tisíc Kč.

Sportovní klub MP

SC Radotín

Sportovní centrum Radotín poskytuje zázemí pro trávení volného času především dětem a mládeži z Radotína. Mezi nejnavštěvovanější oddíly patří fotbalový a atletický oddíl.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

„Nefňuka“ v Národním divadle

Nová scéna Národního divadla uvede v letošním roce unikátní představení nazvané Nefňuka, ve kterém budou maximálně zapojeni herci a muzikanti s různými handicapy z kapely The Tap Tap. Představení bude mít 8 repríz v ND a průběžně bude k vidění v celé České republice i v zahraničí.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Divadlo v Řeznické

Finanční podporu získalo v letošním roce Divadlo v Řeznické. Malé divadlo s necelou stovkou míst uvedlo v posledních letech řadu zajímavých a odborníky ceněných divadelních představení.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

divadlo v řeznické

Senioři z Újezdu nad Lesy

Svaz postižených civilizačními chorobami v České republice, spolek působící v Újezdě nad Lesy, obdržel finanční podporu na svoji činnost již podruhé. Organizace sdružuje téměř tři stovky seniorů se zdravotním postižením, kteří se scházejí k různým sportovním a kulturním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

SPCCH - Újezd nad Lesy

CU Bohemians Praha

CU Bohemians Praha je českým fotbalovým klubem s dlouholetou tradicí a s výbornými zkušenostmi s výchovou dětí a mládeže. Podporu klubu poskytuje společnost už osmým rokem.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Sportovní klub vozíčkářů

Organizace s dlouholetou tradicí funguje už od roku 1991 a sdružuje několik sportovních oddílů. Finanční podpora je směrována především na oddíly lyžování a potápění. Celkově v klubu sportuje 124 hendikepovaných sportovců, mezi kterými je i několik reprezentantů ČR.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Rugby Club Tatra Smíchov

Podporu obdržel RC Tatra Smíchov, sportovní klub s více jak padesátiletou historií. V současné době eviduje 477 členů, z toho asi dvě třetiny tvoří děti a mládež. Hlavním cílem klubu je umožnit dětem bez rozdílu nadání a pohybových schopností věnovat se ve svém volném čase sportovním aktivitám.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Basket Slovanka

Dívčí basketbalový oddíl Basket Slovanka získal v kategorii žaček a minižaček mistrovský titul České republiky už po jedenácté. Pozadu nezůstávají ani ostatní kategorie, které přivážejí z mistrovských turnajů skvělá umístění. Spolek pořádá každým rokem největší basketbalový turnaj mládeže v ČR – letos už 19. ročník EASTER EURO BASKET 2016.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Dětská opera Praha

Nová spolupráce byla zahájená se souborem Dětská opera Praha. Soubor je složen z dětských sólistů studujících zpěv, kteří vystupují na různých akcích pořádaných Městskou částí Praha 1 a MHMP. Soubor pravidelně vystupuje na Nové scéně ND, velký úspěch slavil na Pražském jaru a Smetanově Litomyšli.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

TIS – Hucul Club

40 let pomáhá pražská nezisková organizace Hucul Club postiženým lidem pomocí hipoterapie. Léčebná metoda je založená na léčbě civilizačních chorob pomocí koní a mimořádný význam má především při léčbě dětí.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

TJ Sokol Chuchle

Finanční podporu od společnosti již podruhé získala Tělovýchovná jednota Sokol Chuchle, která sdružuje desítky dětí od předškolního věku až po dorostence. Kromě dětí využívá sportoviště i mnoho seniorů.
Smluvní cena za propagaci: 95 tisíc Kč.

Hudební festival Ježkovy oči

110. výročí narození Jaroslava Ježka si připomenou účastníci hudebního festivalu Ježkovy oči, který pořádá Občanské sdružení Sluneční domov. Festivalu se zúčastní kromě jiných
i pěvecký sbor školy Jaroslava Ježka pro nevidomé.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Miroslav Paleček- Ježkovy oči

Pražská komorní filharmonie

Společnost podpořila Pražskou komorní filharmonii, která se řadí mezi nejlepší orchestry u nás i v Evropě. Členy filharmonie jsou vynikající čeští hudebníci, kteří pravidelně vystupují na prestižních festivalech doma i v zahraničí. PKF natočila již desítky CD pro přední hudební vydavatelství.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Podpora projektů TJ AFK Slivenec

Tělovýchovná jednota AFK Slivenec má jako jeden z hlavních cílů nárůst sportující mládeže. Na letošní rok proto naplánovala několik sportovních projektů, kterými chce děti a mládež oslovit. Patří mezi ně například „Dětský den na hřišti“, „Sportovní rodinný den“, podílí se na projektech „Ratolest Fest“, „Můj první gól“ aj.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Prague Jazz Festival 2016

Podporu v letošním roce opět obdržela společnost 2HP PRODUCTION, která pravidelně pořádá uprostřed léta na Staroměstském náměstí v Praze jazzový koncert Prague Jazz Festival. Koncerty proběhnou také v 7 jazz klubech AghaRTA. Na třídenní akci vystoupí přední čeští jazzoví muzikanti.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

1. plnění Prague Jazz Week 2016

HC Slavoj Zbraslav

Zbraslavský hokejový klub má více než stoletou tradici. Během uplynulých desetiletí se zde na ledě vystřídaly stovky dětí od 5 do 15 let. Společnost podpořila tento zbraslavský klub již podruhé.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

29. ročník „Slavnosti květů“

Městská část Praha – Lysolaje obdržela finanční podporu na pořádání kulturní a společenské akce Slavnost květů, která proběhne v polovině května v přírodní památce Housle v Praze Lysolajích. Pestrý program zaměřený na děti i dospělé láká každoročně stovky návštěvníků.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Lysolaje - web plnění

Fotbalový turnaj v Charmes

Malí fotbalisté z Prahy 18 se díky finanční podpoře naší společnosti každoročně účastní mezinárodního turnaje v Charmes. Letos vyjedou už po jedenácté a hodlají obhájit loňské prvenství.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Beautor - plnění

„O pohár města Žižkova 2016 „

XI. ročník amatérského turnaje v boxu „O pohár města Žižkova“ každoročně pořádá Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unii. Fond v rámci svých aktivit spolupracuje se sportovními kluby a občanskými sdruženími, které se zaměřují na děti a mládež ze sociálně slabých skupin obyvatel Prahy 3. Podporu společnosti dostává již sedmým rokem.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Opera v Šárce představí Smetanovo Tajemství

U příležitosti oslav Dne Prahy 6 nabídne Originální hudební divadlo Praha ve spolupráci s režisérkou Renée Nachtigallovou operní představení Tajemství. Dvanáctý ročník akce nazvané Opera v Šárce nabízí každým rokem Pražanům profesionální operní představení v přírodní scenérii Šáreckého údolí.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Opera v Šárce

Baletní přípravka Arabeska

Baletní přípravka Arabeska působí v Újezdě nad Lesy od roku 2000. Cílovou skupinou jsou děti a mládež od 4 do 21 let, které se zde učí základy nejen klasického tance, ale přípravka nabízí i výuku moderního tance, jazz dance a stepu. V současné době navštěvuje přípravku asi 120 dětí.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Life Sciences Film Festival

Life Sciences Film Festival, který pořádá spolek HERVEST FILMS, usiluje o přiblížení vědeckých poznatků široké veřejnosti. Letošní již šestý ročník bude zaměřen na problémy a život ve velkých městech. Festival proběhne ve dnech 17. až 23. října v prostorách kampusu České zemědělské univerzity, Kampusu Dejvice a Národní technické knihovny v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Slivenecké letnice 2016

Multižánrový kulturní festival Slivenecké letnice pořádá každoročně MČ Praha – Slivenec ve spolupráci s místními neziskovými organizacemi, jednou z nich je i Rodinné centrum Pecka. V letošním roce se uskuteční již desátý ročník. Festival proběhne začátkem června a vystoupí zde kromě známých interpretů také místní kapely ze Slivence.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Slivenecké letnice - plakát Slivenecké letnice - foto

Sportovní klub Zbraslav

Společnost Kolektory Praha opět podpořila Sportovní klub Zbraslav, jehož snahou je umožnit obyvatelům Zbraslavi, především dětem a mládeži, věnovat se ve volném čase sportu. Nejvíce navštěvovaným je fotbalový oddíl, zájem je o košíkovou, odbíjenou, nohejbal a orientační běh.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Lyžařský oddíl Lajdáček

Podpora byla schválená i lyžařskému oddílu SK Lajdáček, který patří mezi nejlepší lyžařské oddíly v Praze. Peníze budou využity výhradně na činnost dětského oddílu, jehož provoz je kvůli pobytům na horách velmi nákladný.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Modrá Hvězda Praha

Potápěčský klub Modrá Hvězda je zaměřený na potápěčský výcvik mládeže. Členové klubu se pravidelně účastní všech vypsaných soutěží a za 17 let své činnosti získali celou řadu úspěchů a mistrovských titulů. Příprava probíhá celoročně v bazénech na Šutovce v Kobylisích a na Zeleném pruhu v Praze 4.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Pražské cyklozvonění 2016

Občanské sdružení NaKole pořádá v polovině září sportovní akci Pražské cyklozvonění. Cílem je nejen propagovat bezpečnou cyklistickou dopravu v Praze, ale také podpořit Pražany v zájmu o sport. Sportovní akce, která bývá tradičně zařazována mezi aktivity pořádané v rámci Evropského týdne mobility, je připravována ve spolupráci s městskými částmi Prahy a MHMP. V letošním roce se pojede Prahou 4.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Cyklozvoneni - plnění 2016 web

Pohyb je život

Rarášek z Újezda, odbor Pražského sdružení sport pro všechny a člen klubu odborů Pohyb je život, organizuje pro děti Újezdu nad Lesy sportovní a společenské akce. V červnu se vydají na Cestu za pokladem skřítků, v září si zasportují na akci Újezdské kolodění a koncem roku se projdou Újezdským strašilesem. O pořádané akce je mezi dětmi velký zájem, v loňském roce napočítali organizátoři 350 dětí.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Rarášek z Újezda na web

Hipoterapie pro vozíčkáře

Společnost již řadu let podporuje občanské sdružení vozíčkářů Podkůvka, které kromě jiného provozuje hiporehabilitační pracoviště a tréninkové středisko pro mladé lidi na vozíčku.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

plnění Podkůvka 2016

Cena Franze Kafky

Podporu získala opět Společnost Franze Kafky, která získané prostředky, kromě celoroční vzdělávací a kulturní činnosti, věnuje na projekt Cena Franze Kafky. Partnerem projektu je hlavní město Praha. Cena Franze Kafky je jedinou mezinárodní literární cenou udělovanou v České republice. Významně přispívá k zviditelnění Prahy jako kulturní metropole.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Den s policií – Policie for people

Městská policie hl. města Prahy pořádá ve spolupráci s Krajským ředitelstvím Policie ČR a Klubem VIP IPA devátý ročník akce „DEN S POLICIÍ – POLICE FOR PEOPLE“. Akce proběhne nedaleko letiště v Praze 9 – Letňanech. Návštěvníci tady uvidí ukázky práce bezpečnostních složek a celého Integrovaného záchranného systému. V loňském roce se přišlo na práci policie podívat téměř 9 tisíc návštěvníků.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

plnění Den s policií - web

Svatojánské slavnosti

Svatojánský spolek připravuje společně s muzeem Karlova mostu další ročník Svatojánských slavností NAVALIS. Oslava jednoho z nejznámějších Čechů sv. Jana Nepomuckého proběhne 16. května u Karlova mostu.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Běh o pohár starosty

Školní sportovní klub Újezd nad Lesy pořádá v letošním roce už 11. ročník atletického závodu Běh o pohár starosty aneb Běh za újezdskou sovou. Závod si získal velkou popularitu, v loňském roce se závodu zúčastnilo půl tisíce závodníků ve 23 kategoriích.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

ŠSK Újezdská sova plnění

Bohemia JazzFest 2016

Mezinárodní hudební festival Bohemia JazzFest rozezní už po jedenácté náměstí osmi historických měst. Festival patří mezi největší kulturní akce v Evropě, v loňském roce jej navštívilo téměř sto tisíc diváků. V Praze proběhnou v polovině července na Staroměstském náměstí tři koncerty.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Bohemia Jazz Festival

Letní Letná

Mezinárodní festival divadla a nového cirkusu Letní Letnou pořádá společnost Gaspard už 13 let. Festival vzniká za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a každým rokem se zde představí kromě domácí scény také řada zahraničních hvězd. Letos zavítají na Letnou opět zástupci švédského nového cirkusu a poprvé v historii mohou návštěvníci vidět australskou skupinu s představením „LIMBO“ .
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

2. Gaspard - 2016 - plnění

Hudební projekty na Praze 9

Podporu společnosti získává pravidelně už od roku 2008 občanské sdružení IUVENTA, které organizuje na území MČ Prahy 9 hudební projekty.
„Devětkrát s devítkou“, „ Hudební procházky“ a „Rejchovy hudební slavnosti“ budou probíhat od dubna do listopadu na zajímavých historických místech Praha 9.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

3. plnění Iuventa

Auto pro Jedličkův ústav

Společnost S-MOBIL zajišťuje pro klienty Jedličkova ústavu zakoupení a provoz speciálně upravených vozidel, které hendikepovaným dětem pomáhají zapojit se do běžného života.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

S-MOBIL plnění 2016

SK Viktoria Štěrboholy

Sportovní klub Viktoria Štěrboholy se zaměřuje především na výchovu fotbalové mládeže. V současné době má klub 4 družstva přihlášené do soutěží organizovaných Pražským fotbalovým svazem. Celkově navštěvuje sportovní klub 208 členů, z nichž většinu tvoří děti a mládež.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Děti čtete?“

Nakladatelství Meander vedené nakladatelkou Ivanou Pecháčkovou pořádá 7. ročník festivalu čtení, divadla, výtvarného umění a hudby pro děti. Festival proběhne začátkem června v Městské knihovně a Komunitním centru Kampa. Tradičním partnerem festivalu jsou mimo jiné také hlavní město Praha a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Děti čtete plnění

Domácí hospic Cesta domů

Společnost Cesta domů požádala o pomoc při realizaci projektu „Domácí péče Cesta domů“. Pomoc je zaměřená na nevyléčitelně nemocné, kterým zbývají poslední dny života, které tak mohou prožít doma, mezi svými blízkými. Domácí hospic je organizace zcela závislá na dárcích.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

TJ Sokol Běchovice

Nově byla zahájená spolupráce s Tělovýchovnou jednotou Sokol Praha 9 – Běchovice II, která je zaměřená na kolečkové rychlobruslení. V oddílu se věnují nejen dětem, které na bruslích teprve začínají, ale mají mezi sebou už nadějné bruslaře, kteří patří ve svých kategoriích mezi nejlepší v republice.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Oddíl orientačního běhu Kotlářka

Oddíl orientačního běhu Kotlářka je se svou dvousetčlennou základnou největším pražským oddílem orientačního běhu a jedním z největších v České republice. Oddíloví trenéři se věnují především žactvu a dorostu a vychovali zde už deset dorosteneckých mistrů Evropy, jednoho juniorského mistra světa a dvě stříbrné medailistky z juniorských šampionátů.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Letňanské vinobraní

Druhý ročník Letňanského vinobraní pořádá Letňanská sportovně kulturní společnost na prostranství Nového vstupu do Letňan druhou zářijovou sobotu. Projekt je zaměřen hlavně na degustaci vín, ale na své si přijdou i děti, pro které budou připraveny soutěže, kreativní dílny a možná přijde i kouzelník.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Memoriál Aloise Dvořáka

Společnost podpořila taneční soutěž „Velká cena MZ Dance Team – Memoriál Aloise Dvořáka“, která proběhne 17. až 18. září v Praze. Taneční klub MZ Dance Team má dlouholetou tradici a s více než 90 členy patří k tanečním klubům s nejpočetnější členskou základnou v republice. Členové mají zastoupení v Národním reprezentačním týmu ČR v dětských i mládežnických kategoriích.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč

Zažít Ďáblice jinak

V rámci celopražské akce „Zažít město jinak“ pořádá MČ Praha Ďáblice akci „Zažít Ďáblice jinak aneb Strom vzájemného soužití, respektu a tolerance“. Podpora bude využita na projekt plánování budoucí podoby nového náměstí, na vytvoření nového Komunitního centra, Komunitní zahrady aj.
Smluvní cena za propagaci: 159 tisíc Kč.

Basebalový klub Kotlářka

Podporu společnosti obdržel letos poprvé i baseballový klub Kotlářka Praha, který si před deseti lety v Praze 6 na Markétě vybudoval vlastní hřiště. Od roku 2011 je klub Kotlářka pravidelným účastníkem Extraligového play-off a v roce 2013 a 2014 se hráči probojovali až do finále. V loňské sezóně hrálo 9 hráčů klubu za národní reprezentaci.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5

FAS se zaměřuje na všeobecný sportovní trénink dětí a mládeže od přípravky až po dorostence. Pod vedením kvalifikovaných trenérů se zde učí nejen fotbalovým ale i dalším sportovním dovednostem. Kromě sportu se zaměřují také na výchovu běžných životních situací, učí se vzájemnému respektu, zdravé soutěživosti a zásadám „Fair Play“ obecně.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Roller Team Stars Praha

Jeden z mála oddílů věnujících se inline rychlobruslení vede zájemce o tento netradiční sport od nejmenších až po seniory. V současné době čítá oddíl 40 závodníků, z nichž převážnou část tvoří děti do 14 let. Tréninky vedou zkušení trenéři na jednom z mála pražských oválů v Praze Běchovicích, v zimních měsících v pronajaté hale v PVA Letňanech. Členové klubu se účastní mnoha závodů nejen v ČR ale i v zahraničí.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Dobrý skutek

Společnost se prezentovala na společenské akci Letňanské vinobraní, v rámci které byla podpořena nadace „Dobrý skutek“, jejíž charitativní činnost je zaměřená na pomoc nemocným dětem. Podporu získal pan Zdeněk Podhůrský, který byl producentem i moderátorem akce.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Dobrý skutek - Podhůrský

Pražské mažoretky

Podporu společnosti letos poprvé získaly Pražské mažoretky, které trénují pod záštitou TJ Sokol Vysočany již od roku 2004. Oddíl čítá přibližně 120 členek rozdělených do pěti věkových kategorií. O jejich úspěchu svědčí řada ocenění z mezinárodních i tuzemských soutěží. Podpora byla konkrétně určena na účast na Mistrovství Evropy, které proběhlo začátkem října v Anglii.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

21. ročník Pražského divadelního festivalu německého jazyka

Významnou kulturní akci pořádá již po jednadvacáté společnost Theater.cz. Festival je prestižní mezinárodní přehlídkou činoherních inscenací a divadelních projektů z celé německojazyčné oblasti a představí se na něm nejvěhlasnější soubory a tvůrci. Festival proběhne koncem listopadu a začátkem prosince v renomovaných pražských divadlech.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Hudební festival Jazzové vánoce

Občanské sdružení Sluneční domov pořádá 17. prosince v hotelu Svornost hudební festival Jazzové vánoce. Na festivalu vystoupí pěvecký sbor školy Jaroslava Ježka pro nevidomé, pěvecký sbor Chráněné dílny u Červeného javoru, americká zpěvačka Patt Clipp a další.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

TANEC A PROSTOR

Podporu získává také nový projekt nazvaný TANEC A PROSTOR, který realizuje soubor Taneční konzervatoře hl. města Prahy Bohemia Balet. Snahou projektu je představit balet na netradičních místech a propojit jej s ostatními druhy umění.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

ballet concert

Mikulášská nadílka u hasičů

Sdružení dobrovolných hasičů v Letňanech získalo finanční podporu na akci Mikulášská nadílka, kterou organizují v místí hasičské zbrojnici nejen pro členy kroužku mladých hasičů. Pro děti mají nachystané kreativní hry a exhibiční vystoupení profesionálních hasičů. Odpoledne samozřejmě zakončí nadílka Mikuláše s čertem.
Smluvní cena za propagaci: 65 tisíc Kč.

Lilie za ostnatým drátem

Lilie za ostnatým drátem – Skauting ve třetím odboji je nový výstavní projekt spolku Junák – český skaut. Věnuje se skautům, kteří v období 1948 až 1989 zůstali věrni morálním ideálům a hodnotám skautského hnutí a v ilegalitě pokračovali v práci s mládeží a v protikomunistické činnosti. Expozice je umístěna v sálech bývalého pracovního tábora Vojna.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Pomoc dětem s hendikepem

Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE v Praze 4 je neziskovou organizací, která poskytuje vzdělání dětem s mentálním a kombinovaným poškozením a autismem. Podpora společnosti bude využita především na hiporehabilitaci – psychoterapeutické ježdění na koních, které dětem pomáhá zlepšit komunikaci s okolím.
Smluvní cena za propagaci: 42 tisíc Kč.

Adventní odpoledne ve Kbelích

Obvodní organizace Prahy 9 – Svaz tělesně postižených v ČR pořádá pro své členy každým rokem společenskou akci nazvanou Adventní odpoledne s podtitulem Úcta ke stáří. Akce, které se pravidelně účastní téměř stovka seniorů, proběhne v polovině prosince na Praze 9 -Satalicích.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč

Cena České transplantační nadace

Společnost se prezentovala při pořádání slavnostního večera, při kterém byla předána výroční cena České transplantační nadace. V letošním roce byli vyznamenáni prof. Pavel Pafko a prof. Robert Lischke z Motola za zahájení a rozvinutí programu transplantace plic v České republice.

Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Studio Kotvička pomáhá

Spolek Studio Kotvička se zaměřuje na pomoc dětem s poruchami pohybového aparátu. Ve spolupráci s katedrou FTVS se snaží rozvíjet jejich pohybový potenciál a vede hendikepované děti k samostatnému pohybovému projevu ve vodě.
Smluvní cena za propagaci: 40 tisíc Kč.

Mikulášská s The Tap Tap

Společnost podpořila 5. ročník benefiční akce Mikulášská s The Tap Tap, která se v letošním roce uskutečnila 6. prosince ve Foru Karlín.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Memoriál Dr. Václava Jíry

Společnost spolupracovala při zajištění XXV. ročníku tradičního halového dorosteneckého fotbalového turnaje v kopané „Memoriál Dr. Václava Jíry“. Turnaj proběhl začátkem prosince v hale Sparta Aréna, Podvinný mlýn, Praha 9.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Dary 2016

Dosud nebyl žádný dar věnován.

Propagace 2015

Letňanské vinobraní

Společnost podpořila 1. ročník akce „Letňanské vinobraní“, které pořádá Letňanská sportovně kulturní ve spolupráci s MČ Praha 18 druhý zářijový víkend u OC Letňany.
Smluvní cena za propagaci: 180 tisíc Kč.

Letňanské vinobraní uspořádala Letňanská sportovně kulturní společnost

Festival Jarmily Novotné v zámku Liteň

Občanské sdružení Zámek Liteň požádalo o finanční podporu na Festival Jarmily Novotné. Festival pořádaný na počest této významné české pěvkyně, žačky Emmy Destinové, chce přiblížit vážnou hudbu široké veřejnosti a podpořit mladé nadějné hudebníky.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.

plnění Liteň 2015

Prague Jazz Week 2015

2HP PRODUCTION s.r.o. obdržela finanční podporu na pořádání jazzové přehlídky Prague Jazz Week 2015. Jazz v podání předních českých hudebníků zazní na Staroměstském náměstí na přelomu července a srpna.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Prague Jazz weekend

Aktivní senioři

Základní organizace Svazu postižených civilizačními chorobami v Újezdě nad Lesy obdržela finanční podporu na sportovní, kulturní a pobytové ozdravné akce. Program je zaměřený na aktivity vedoucí ke zlepšení fyzického a psychického stavu asi čtyřech desítek členů organizace.
Smluvní cena za propagaci: 25 tisíc Kč.

Členové Svazu postižených civilizačními chorobami na jednom ze svých výletů

Pražské cyklozvonění

Letošního Pražského cyklozvonění, které pořádá občanské sdružení NaKole, se účastní 16 městských částí a obcí společně s hlavním městem Prahou. Tato sportovně-kulturní akce je již tradiční součástí Evropského týdne mobility v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Pražské cyklozvonění 2015

Úspěšný volejbalový klub Olymp Praha

Podporu obdržel Policejní volejbalový klub Olymp Praha, který patří k historicky nejúspěšnějším volejbalovým klubům v naší republice. Družstvo žen skončilo v loňském roce na druhém místě extraligové soutěže a probojovalo se do finále Českého poháru.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Svatováclavská pouť na Proseku

Městská část Praha 9 organizuje každým rokem společenskou akci „Svatováclavská pouť na Proseku“. Tradiční setkání si získalo mezi obyvateli Prahy 9 a přilehlých částí velkou oblibu.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Svatováclavská pouť na Proseku

Divadlo v Řeznické

Finanční podporu získává Divadlo v Řeznické už od roku 2012. Malé divadlo čítající 80 míst uvedlo v posledních letech řadu zajímavých a odborníky ceněných divadelních představení.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Slivenecké letnice 2015

Multižánrový kulturní festival „Slivenecké letnice 2015“ pořádá Rodinné centrum Pecka o.s. ve spolupráci s Městskou částí Praha – Slivenec. Na dvoudenním festivalu hudby nejrůznějších žánrů vystoupí kromě jiných Vladimír Mišík, Ivan Hlas, Vladimír Merta, Buty a řada dalších.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Slivenecké letnice web 2015

IUVENTA, občanské sdružení umělecky nadaných dětí

Finanční podporu získala společnost IUVENTA, občanské sdružení umělecky nadaných dětí, která pořádá každým rokem koncerty vážné hudby. Zájemci mohou navštívit festival komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou, cyklus vokálně-instrumentálních koncertů Rejchovy komorní slavnosti a festival Hudební procházky.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Iuventa web

Újezdský Běh o pohár starosty

Školní sportovní klub při základní škole v Újezdě nad Lesy sdružuje oddíly atletiky, horolezectví, odbíjené a florbalu. Kromě pravidelný tréninků a závodů připravuje v letošním roce 10. ročník atletického závodu „Běh o pohár starosty aneb Běh za újezdskou sovou“. Každým rokem se závodu účastní až 500 závodníků.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Školní sportovní klub - Újezd n-L

V Újezdě nad Lesy slaví 15 let Arabesky

Baletní přípravka Arabeska byla založena v Újezdě nad Lesy v roce 2000 společností BALET- KONCERT. V současné době ji navštěvuje okolo stovky dětí. V letošním roce se ti nejlepší účastní celosvětové taneční soutěže Dance World Cup, který se bude konat koncem června v Budapešti.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

Balet - Koncert - Arabeska wb 2015

TJ Sokol Chuchle

Podporu v letošním roce obdržela Tělovýchovná jednota Sokol Chuchle, kterou navštěvuje více než stovka milovníků pohybu od dětského věku až po seniory.
Smluvní cena za propagaci: 95 tisíc Kč.

Tenisté na vozíčku

ARS PRODUCTION, s.r.o. pořádá v tenisové hale Průhonice už 19. ročník mezinárodního halového turnaje v tenise na vozíku „Prague Cup Czech Indoor 2015“. O účast na turnaji je mezi hendikepovanými sportovci obrovský zájem, turnaj získal v uplynulých letech díky výborné organizaci a sportovní úrovni soutěžících velmi dobrou pověst.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

ARS Production - Tenisté na vozíčku

Slavnost květů v Lysolajích

MČ Praha-Lysolaje je pořadatelem tradiční kulturní akce Slavnost květů, jejíž historie spadá až do roku 1936. Součástí letošní slavnosti je zahájení II. Sochařského sympozia Lysolaje. Slavnost proběhne v přírodní památce Housle v Praze-Lysolajích.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Slavnost květů uspořádala MČ praha - Lysolaje

Mládežnická kopaná CU Bohemians Praha

Mládežnická kopaná ve fotbalovém klubu CU Bohemians má již mnohaletou tradici a stále si drží prestižní postavení mezi pražskými kluby. Společnost poskytuje podporu klubu už od roku 2008.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč

Sportovní klub Městské policie HMP

Finanční podpora společnosti byla poskytnuta Sportovnímu klubu Městské policie HMP. Pomoc bude využita kromě jiného na XIII. ročník celorepublikového turnaje městských policií statutárních měst v nohejbalu.
Smluvní cena za propagaci: 10 tisíc Kč.

SK Městské policie uspořádal nohejbalový turnaj

V SC Radotín sportuje především mládež

Nejnavštěvovanějším oddílem SC Radotín je fotbal. V letošním roce se mladí fotbalisté dostali do soutěže Elite Pražského fotbalového svazu – nejvyšší krajské soutěže v této kategorii. Pro mladé sportovce, kteří tvoří 80% všech členů klubu, je účast v krajském kole velkou motivací.
Smluvní cena za propagaci: 115 tisíc Kč

SC Radotín - web 2015

Sportovní klub Zbraslav

O zlepšení sportovních podmínek usiluje Sportovní klub Zbraslav. Nejpočetnějším oddílem klubu je fotbalový oddíl, který se zaměřuje především na fotbalovou mládež a děti. Kromě fotbalu mají členové zbraslavského klubu zájem o oddíl basketbalu, volejbalu a orientační běh.
Smluvní cena za propagaci: 115 tisíc Kč.

Sportování na Smíchově

Vedení společnosti se rozhodlo podpořit Rugby Club Tatra Smíchov, o.s. Klub s více jak 50letou historií má asi 450 členů, z toho 275 dětí ve věku od 4 do 19 let. Finanční částka bude využita na projekt „Sportovní činnost dětí a mládeže RC Tatra Smíchov“, který chce podpořit mimoškolní aktivity dětí a mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Pomoc hendikepovaným

Sportovní klub vozíčkářů Praha obdržel finanční podporu na činnost potápěčského oddílu. Tento druh sportu je vhodný pro sportovce i z těžším hendikepem a pomáhá lépe zvládat jejich postižení po psychické i fyzické stránce.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Centru integrované onkologické péče

Nemocnice Měšice – Centrum integrované onkologické péče, o.s. obdržela finanční pomoc na provoz lůžek následné péče a lůžek se zaměřením na onkologicky nemocné pacienty.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Pražské bezpečností fórum 2015

Společnost podpořila odbornou konferenci „Pražské bezpečnostní fórum 2015“. Konference je určena pro bezpečnostní komunitu a experty z oblasti energetiky, vodohospodářství, zásobování plynem, teplem apod. Konferenci pořádá MHMP, organizátorem je E.B.V., z.ú.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Pražské bezpečnostní fórum organizoval E.B.V. z.ú. ve spolupráci s MHMP

Podpora Dne Země a Dne zdraví

Městská část Praha 21 organizuje v letošním roce několik kulturně-společenských akcí. Mezi ty nejzajímavější patří Den Země, který proběhne několik dní před svátkem dětí 29. května.
Druhá akce nazvaná Den zdraví je také zaměřená na dětské návštěvníky a proběhne 12. září na Multifunkčním sportovišti v Čentické ulici v Újezdě nad Lesy.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Den zdraví pořádala MČ Praha 21

Děti čtete?

Šestý ročník mezinárodního literárního festivalu „Děti čtete?“ organizuje Ing. Ivana Pecháčková – Nadatelství Meander. Svátek dětských knih proběhne na Den dětí 1. června v Městské knihovně a Komunitním centru Kampa v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Meander - Děti čtete

IKEM se zaměřil na školní stravování

Společnost podpořila projekt Kardiocentra IKEM, které chce zlepšit školní stravování. Projekt nazvaný „Zlepšení kvality školního stravování v ČR jako prevence rozvoje civilizačních chorob“ bude společnost podporovat od května do konce roku 2015.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Nevšední podívaná na Letní Letné

Už 12. ročník Mezinárodního festivalu divadla a nového cirku Letní Letná proběhne koncem srpna na pražské Letné. Představí se zde opět řada zahraničních i tuzemských umělců, kteří nabídnou návštěvníkům divadelní zážitky, zábavu i napětí.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Občanského sdružení Veselý vozíček

Pomoc byla poskytnuta na činnost Občanského sdružení Veselý vozíček, které se stará o potřeby osob zdravotně a tělesně postižených.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Vraťme děti ke sportu

SK Motorlet Praha obdržel finanční podporu společnosti díky projektu „Vraťme děti ke sportu“. Sportovní klub se zaměřuje na děti už od mateřských škol, spolupracuje se sportovními třídami a s dorostovými centry mládeže. Fotbalisté SK Motorletu hrají nejvyšší soutěže v ČR.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč

Motorlet Praha web 2015

Fotbalisté z Prahy 18 na turnaji ve francouzském Charmes

Mladí fotbalisté z Prahy 18 se mohli díky získané podpoře opět zúčastnit mezinárodního turnaje ve francouzském Charmes. Cestu mladých fotbalistů zajišťuje občanské sdružení Společnost přátel Beautoru.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

Nová publikace o Praze 5

Společnost se bude prezentovat v publikaci Občanského sdružení HISTORY, které připravuje knihu s dětskými obrázky nazvanou „Praha 5 očima dětí“. Publikace si dává za cíl představit Prahu 5 netradičně a zábavně.
Smluvní cena za propagaci: 5 tisíc Kč

Nadace ARTEVIDE pomáhá nevidomým

Společnost poskytuje finanční pomoc Nadaci ARTEVIDE, která podporuje uměleckou a sociální činnost nevidomých dětí a mládeže.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.  

Pálení čarodějnic v Letňanech

Tradiční oslava pálení čarodějnic proběhne poslední dubnový den v Praze Letňanech, akci pořádá Letňanská sportovně kulturní.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Letňanské čarodějnice

Mládežnický tenis ve Vysočanech

Tréninkové tenisové středisko mládeže Sokol Vysočany vychovává úspěšné mladé tenisty. Společnost pomáhá vysočanskému klubu už řadu let a díky této podpoře mohl sportovní klub vytvořit pro své svěřence kvalitní a příjemné zázemí.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

TSM Sokol Vysočany web 2015

Pražský divadelní festival německého jazyka

Významnou kulturní akci pořádá společnost Theater.cz, která na Pražský divadelní festival německého jazyka pozvala řadu renomovaných divadelních souborů nejen z tuzemska, ale i z Berlína, Hamburku a Vídně. Festivalová představení proběhnou koncem listopadu ve vybraných pražských divadlech.
Smluvní cena za propagaci: 120 tisíc Kč.

Life Sciences Film Festival

Společnost se bude prezentovat také na pátém ročníku Life Sciences Film Festival, který pořádá společnost Harvest Films, z.s. společně s Městskou částí Praha 6. Hlavním cílem festivalu je představit vědu srozumitelně, nejen vizuálně prostřednictvím filmů, ale i praktičtěji, prostřednictvím setkání s těmi, kdo vědou žijí.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Life festival

 

SK Lajdáček

Podporu obdržel v letošním roce nově i lyžařský oddíl SK Lajdáček. Oddíl sdružuje více než 80 dětských sportovců v kategoriích přípravka, předžáci a mladší žáci a je jedním z největších dětských lyžařských oddílů v České republice.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Opera v Šárce

Renée Nachtigalová pořádá každoročně u příležitosti oslav Dne Prahy 6 operní představení v prostorách přírodního divadla v Šárce. V letošním roce byla na programu opera Rusalka, kde vystoupili sólisté, orchestr, sbor i balet Národního divadla v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Opera v Šárce proběhla pod taktovkou Reneé Nachtigallové

O pohár města Žižkova

Už osmým rokem přispívá naše společnost na pořádání amatérského turnaje v boxu „O pohár města Žižkova“. Akci pořádá Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unii.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sluneční domov

Finanční podpora byla již po několikáté poskytnuta občanskému sdružení Sluneční domov. Peníze budou využity na dostavbu chráněného bydlení a respitního centra v Dolních Počernicích.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Sluneční domov - plnění smlouvy

Basket Slovanka

Vedení společnosti podpořilo v letošním roce i dívčí basketbalový klub Basket Slovanka. Činnost klubu byla zahájena už v roce 1989 a za více než 25 let dosáhly mladé hráčky mnoho úspěchů. V kategoriích žaček a minižaček se staly jedenáctkrát mistrem ČR a přiváží medaile i v ostatních kategoriích.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Basket Slovanka

Basket Slovanka web

Modrá Hvězda Praha

Hlavní náplní potápěčského klubu je výcvik mládeže zaměřený především na sportovní a závodní činnost v několika disciplínách potápěčského sportu. Mladí sportovci klubu Modrá Hvězda se umisťují pravidelně na předních příčkách tabulek a vozí medaile z tuzemských i evropských závodů.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Modrá hvězda

TJ AFK Slivenec

Tělovýchovná jednota AFK Slivenec požádala o spolupráci v letošním roce poprvé. Získané finanční prostředky budou využity především na zkvalitnění tréninkového procesu a zlepšení vybavení mladých sportovců.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

EUROKLÍČ

Podporu obdržel projekt EUROKLÍČ, který organizuje Národní rady osob se zdravotním postižením ČR. Jedná se o pomoc lidem se zdravotním postižením při jejich integraci do společnosti.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

SK Viktoria Štěrboholy

Finanční pomoc obdržel také sportovní klub Viktoria Štěrboholy. Peníze budou využity především na činnost mládežnických fotbalových oddílů, které tvoří polovinu členské základny.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

Viktoria Štěrboholy web 2015

Zvon porozumění, vlastní identity a spolupráce

Městská část Praha Ďáblice obdržela finanční podporu na kulturně-společenskou akci nazvanou Zvon porozumění, vlastní identity a spolupráce. Oslava proběhla v ďáblickém zámečku a v městské památkové zóně Staré Ďáblice.
Smluvní cena za propagaci: 138 tisíc Kč.

Praha Ďáblice - Zvon porozumění - web 2015

SK Praha Vysočany

Společnost podporuje mládežnický fotbalový klub sídlící ve Vysočanech na Praze 9 již řadu let. Díky této spolupráci byly vytvořeny důstojné podmínky pro mladé sportovce.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Amatérský badmintonový turnaj

Letňanská sportovně kulturní společnost ve spolupráci s o.s. H-Triatlon pořádá IV. ročník Badmintonového turnaje pro amatérské hráče.
Turnaj s doprovodným programem je určen pro všechny věkové kategorie, část peněz ze startovného bude věnována tělesně postiženému plavci, který bude usilovat o kvalifikaci na MS.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Badmintonový turnaj

Česká asociace pro psychické zdraví

Podpora projektů Terapeutické komunity pro mladé lidi s duševním onemocněním a Linky psychopomoci.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Pomoc dětem Jedličkova ústavu

Společnost S-MOBIL zajišťuje finanční prostředky pro Nadaci Jedličkova ústavu. Prostředky jsou využity na nákup a provoz vozidel pro hendikepované.
Bezbariérová doprava slouží klientů už 17. rokem a za tu dobu tady nejezdili více než milion kilometrů téměř bez nehody.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

Sociální vozy složí klientům jedličkova ústavu

Hipoterapie pro vozíčkáře

Společnost již řadu let podporuje občanské sdružení vozíčkářů Podkůvka, které kromě jiného provozuje hiporehabilitační pracoviště a tréninkové středisko pro mladé lidi na vozíčku.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč

The Tap Tap v opeře

Podporu obdržel projekt občanské společnosti TAP – benefiční koncert „The Tap Tap v opeře“, který proběhne koncem listopadu ve Státní opeře Praha. Kapela The Tap Tap je jednou z největších seskupení hendikepovaných hudebníků na světě.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč

The Tap Tap - plnění

Dům na půl cesty

Obecně prospěšná společnost Snílek obdržela finanční podporu na sociální projekt „Dům na půl cesty“ v Jablonném v Podještědí. Dům je určen mladým lidem propuštěným z dětských domovů.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč

Adventní odpoledne

Obvodní organizace v Praze 9 – Svaz tělesně postižených v ČR uspořádal pro své seniory předvánoční setkání nazvané „Adventní odpoledne s podtitulem Úcta ke stáří“.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč

Adventní koncert - Svaz tělesně postižených Kbely

Dary 2015

Pomoc obětem zemětřesení v Nepálu

Prostřednictvím obecně prospěšné společnosti Člověk v tísni byl zaslán finanční dar obětem zemětřesení v Nepálu ve výši 30 tisíc Kč.
Dalších 30 tisíc Kč bylo do Nepálu zasláno také prostřednictvím obecně prospěšné společnosti ADRA.

Propagace 2014

Druhý ročník projektu PO ŠKOLE – Pražského veletrhu kroužků a volného času

Prezentace zájmových kroužků a kurzů pražských domů dětí a mládeže. Probíhá v srpnu na Karlově náměstí.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

11. ročník Mezinárodního festivalu divadla a nového cirku Letní Letná

Proběhne koncem srpna na pražské Letné. Představí se zde opět řada zahraničních i tuzemských umělců, kteří nabídnou nevšední podívanou.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Letní Letná web 2015

Světový pohár ve vodním slalomu

Společnost se stala partnerem při pořádání dalšího ročníku Světového poháru ve vodním slalomu, který se každoročně koná koncem června v kanoistickém areálu v Praze Troji.
Smluvní cena za propagaci: 60 tisíc Kč.

Pražské centrum židovských studií při FF UK

Podpora Pražského centra židovských studií při FF UK při pořádání „Druhého týdne na Karlově univerzitě: perspektivy izraelských studií v České republice“.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

IUVENTA, občanské sdružení umělecky nadaných dětí

Finanční podpora Společnosti IUVENTA, občanské sdružení umělecky nadaných dětí, které pořádá každý rok koncerty vážné hudby pod názvy: festival komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou, cyklus vokálně-instrumentálních koncertů Rejchovy komorní slavnosti a festival Hudební procházky.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Letňanské čarodějnice

Městská část Praha 18 pořádá kulturně společenskou akci pro děti i dospělé – „Letňanské čarodějnice“, která se už v loňském roce setkala s velkým ohlasem pražské veřejnosti.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Z pohádky do pohádky

Podporu zaslouží i druhá akce Městské části Praha 18 – „Z pohádky do pohádky“, která probíhá
7. června v Praze Letňanech. Celodenní kulturně společenská akce určená všem generacím přilákala už v loňském roce více než 5 tisíc návštěvníků.
Smluvní cena za propagaci. 200 tisíc Kč.

Prague Jazz Week 2014

2HP PRODUCTION s.r.o. obdržela finanční podporu na pořádání jazzové přehlídky Prague Jazz Week 2014, konané začátkem srpna na Staroměstském náměstí.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Festival Jarmily Novotné

Občanské sdružení Zámek Liteň požádalo o finanční podporu na Festival Jarmily Novotné. Festival pořádaný na počest této významné české pěvkyně, žačky Emmy Destinové, chce přiblížit vážnou hudbu široké veřejnosti a podpořit mladé nadějné hudebníky.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč

Světový romský festival Khamoro

V letošním roce se bude konat už po šestnácté. Cílem festivalu je prostřednictvím kultury podpořit komunikaci mezi Romy a českou majoritou. Koncem května tak probíhá řada koncertů, výstav a dalších doprovodných programů v Praze a na dalších místech republiky.
Smluvní cena za propagaci: 130 tisíc Kč.

Sociální automobil

Tradičně poskytuje naše společnost finanční podporu projektu „Sociální automobil“. V tomto roce budou peníze využity na pomoc mladým lidem trpícím schizofrenií, o které pečuje společnost BONA, o.p.s. v Praze 8.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

XXII. Konferenci Karlovarské právnické dny

Finanční podpora byla poskytnuta na XXII. Konferenci Karlovarské právnické dny, probíhající 12. až 14. června v hotelu Thermal v Karových Varech.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Slunečný domov v Horních Počernicích

Vedení společnosti se v letošním roce opět rozhodlo podpořit občanské sdružení Sluneční domov a pomoci tak s dostavbou chráněného bydlení a respitního centra Slunečný domov v Horních Počernicích.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Voices for Hospices

Hospicové občanské sdružení Cesta domů pořádá v rámci celosvětové dobročinné akce
„Voices for Hospices“ koncert „Dan Bárta pro Cestu domů“. Akce proběhne začátkem října.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc. Kč.

Radost – dětský domov se sídlem v Dolních Měcholupech

Společnost schválila podporu obecně prospěšné společnosti Radost – dětský domov se sídlem v Dolních Měcholupech. Pomoc půjde na ozdravně-rekreační pobyty a letní tábory dětí z dětského domova.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Divadlo v Řeznické

Finanční podpora společnosti byla opět poskytnuta Divadlu v Řeznické, které se dlouhodobě potýká s finančními problémy.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Mezinárodní literární festival „Děti čtete?

Festival k mezinárodnímu dni dětí pořádá Nakladatelství Meander a Městská knihovna v Praze, která je garantem projektu usilujícího o titul UNESCO – Praha město literatury.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Kytara napříč žánry

Stanislav Barek obdržel již potřetí finanční příspěvek na pořádání již XVII. ročníku mezinárodního hudebního festivalu „Kytara napříč žánry“, kterého se účastní vynikající kytaristé z různých koutů světa.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

CU Bohemians Praha

CU Bohemians Praha je fotbalový klub s mnohaletou tradicí. Podpora společnosti je zaměřená především na dětské a mládežnické oddíly.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Občanské sdružení Podkůvka

Pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem vyrovnat se s postižením a zapojit se do běžného života. Pomoc bude využita zejména na provoz asistenčního vozidla a na ustájení koní využívaných na hipoterapii.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Ostrov čtení a her

Občanské sdružení „Ostrov čtení a her“ požádalo o podporu vzdělávacího cyklu „Když má Praha žízeň“, který proběhl od 24.3. do 30.4.2014 v prostorách centra občanského sdružení TAPATAN
v Praze 3.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Svatováclavská pouť na Proseku

Městská část Praha 9 organizuje každým rokem společenskou akci „Svatováclavská pouť na Proseku“. Tradiční setkání si získalo mezi obyvateli Prahy 9 a přilehlých částí velkou oblibu.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Barevná devítka – Etnofest 2014

10. ročník festivalu národnostních menšin „Barevná devítka – Etnofest 2014“ patří mezi nejnavštěvovanější akce pořádaných v Praze 9. Park v Podviní ve Vysočanech navštíví každým rokem tisíce návštěvníků, na které čeká bohatý kulturní program, ve kterém se budou prezentovat představitelé dvaceti národnostních menšin.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Alternativní divadlo ANPU

Podporu získalo už po několikáté i alternativní divadlo ANPU vedené Belou Schenkovou. Jedná se
o experimentální výtvarné divadlo reprezentující českou alternativní scénu již od roku 1999. Představení jsou určená především pro rodiny s dětmi.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Formula Student Electric SAE

O podporu požádal univerzitní tým CTU CarTech Elektrotechnické fakulty ČVUT na projekt Formula Student Electric SAE.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

Žákovská družstva fotbalového klubu SK Praga Vysočany

Žákovská družstva fotbalového klubu SK Praga Vysočany jsou společností podporována již řadu let. Společnost upřednostňuje družstva s působností na Praze 9.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Policejní volejbalový klub Olymp Praha

Policejní volejbalový klub Olymp Praha obdržel finanční podporu na činnost mládežnických družstev, které patří k nejúspěšnějším družstvům českého volejbalu v této kategorii.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Vydání knihy Soupis exlibris Josefa Váchala

Vedení společnosti vyhovělo žádosti Jana Pelánka Lazarowitze o podporu vydání knihy Soupis exlibris Josefa Váchala.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Prague Cup Czech Indoor 2014

Stejně jako v loňském roce podpořila společnost mezinárodní turnaj handicapovaných tenistů „Prague Cup Czech Indoor 2014“, který pořádá Český tenisový svaz vozíčkářů. Turnaj proběhne koncem listopadu v tenisovém areálu v Průhonicích.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Čakovický spolkový den

Sbor dobrovolných hasičů Praha – Miškovice obdržel podporu na akci „Čakovický spolkový den“, kde se budou prezentovat spolky působící na území MČ Praha – Čakovice.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Hasiči dětem, děti hasičům

Podpora byla schválena také na další akci pořádanou Sborem dobrovolných hasičů Praha – Miškovice s názvem „Hasiči dětem, děti hasičům“.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Občanské sdružení OIKOYMENH

Občanské sdružení OIKOYMENH se zaměřuje na vydávání filosofické a theologické literatury a usiluje o proměnu a kultivaci veřejného prostředí v České republice. Společnost se rozhodla podpořit vydání těchto publikací – I. Kant, Základy metafyziky mravů, Th. Szlezák, Za co vděčí Evropa Řekům, M. Heidegger, Co znamená myslet.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Občanské sdružení Společnost přátel Beautoru

V letošním roce opět obdrželi finanční podporu mladí fotbalisté z Prahy 18, kteří se každým rokem účastní mezinárodního turnaje ve francouzském Charmes. Cestu mladých fotbalistů zajišťuje občanské sdružení Společnost přátel Beautoru.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Přátelé Beautoru - fotbalisté v Chamoni

Pražský divadelní festival německého jazyka

Významnou kulturní akci pořádá občanské sdružení Theater.cz, které na festival pozvalo řadu výjimečných divadelních souborů nejen z tuzemska, ale i z Berlína, Mnichova, Hamburku a Vídně. Festivalová představení proběhnou koncem listopadu.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Česká asociace pro psychické zdraví

Podpora Terapeutické komunity pro mladé lidi s duševním onemocněním a Linky psychopomoci.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Prague Music Performance

Společnost podpořila Občanské sdružení Prague Music Performance při realizaci projektu, který je tvořen koncerty, workshopy, přednáškami, odbornými semináři, filmovými projekcemi a řadou dalších aktivit, zaměřených na klasickou, jazzovou, rockovou i alternativní hudbu.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

O pohár města Žižkova

Sedmým rokem naše společnost přispívá k realizaci amatérského turnaje v boxu „O pohár města Žižkova“. Akci pořádá Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unii.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Centrum integrace dětí a mládeže

Občanské sdružení CID se zabývá začleněním handicapovaných dětí mezi zdravé vrstevníky. Finanční prostředky půjdou především na provoz letních táborů a zakoupení rehabilitačních pomůcek.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč

Sukův komorní orchestr

Podporu v letošním roce získal také Sukův komorní orchestr, s.r.o., který v rámci oslav 40. výročí svého založení připravuje řadu hudebních vystoupení. Projekt si klade za cíl přiblížit českou klasickou hudbu široké veřejnosti.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

TJ SOKOL Kbely

Finanční příspěvek poskytla naše společnost také Tělovýchovné jednotě Sokol Kbely. Sokolská organizace pořádá kulturně sportovní akci spojenou s mistrovstvím republiky mladších žáků
v podzemním hokeji.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Společnost Franze Kafky

Společnost se opět prezentuje na kulturně vzdělávacích akcích Společnosti Franze Kafky.
Ta v letošním roce plánuje k uctění památky Franze Kafky a dalších autorů pražské německé literatury řadu projektů, jako je předávání literárních cen, mezinárodní Bienále Kafka – Borges a další.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Rozloučení se s prázdninami

Městská část Praha 18 – Letňany požádala o finanční pomoc na akci určenou především dětem a jejich rodičům nazvanou „Rozlučte se s prázdninami“.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Výstava fotografií

Nadace Prague Biennale obdržela finanční podporu na výstavu mezinárodního současného umění Prague Biennale 7 a Prague Biennale Photo 4.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Mládežnický tenis ve Vysočanech

Tréninkové středisko mládeže tenisu Sokol Vysočany vychovává úspěšné mladé tenisty, které najdeme v pražském žebříčku na předních místech. Společnost pomáhá vysočanskému klubu už řadu let a díky této podpoře mohl sportovní klub vytvořit pro své svěřence kvalitní a příjemné zázemí.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Festival na Ladronce

Ladronkafest je svými organizátory označen jako jedinečný festival volného času, jeho činnost je zaměřena především na děti, mládež a studenty. Každoročně se akce zúčastní tisíce lidí ze všech částí Prahy a letošní 13. ročník jistě nebude výjimkou.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Vydávání světové literatury

Společnost se v letech 2014 a 2015 bude podílet formou propagace na projektu Nakladatelství Pistorius & Olšanská zaměřeného na vydávání současné světové dramatické tvorby.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Nakladateství Pistorius

Muzeum gastronomie Praha

Podporu společnosti získalo Muzeum gastronomie Praha se sídlem v Jakubské ulici na Praze 1. Jeho stálá expozice představuje chronologický přehled historie pokrmů a nápojů od doby kamenné až po současnost.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Pomoc handicapovaným

Finanční pomoc byla poskytnuta občanskému sdružení V jedné vteřině, které pomáhá handicapovaným a zaměřuje se především na oblast podpory chovu a výcviku psů pro Canisterapii.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Volejbalový turnaj Pro Radost

Společnost se bude prezentovat také na volejbalovém turnaji Pro Radost pořádaném Dětským domovem Radost, o.p.s. Turnaj proběhne ve sportovním areálu v Dolních Měcholupech v polovině září.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč

Společenská akce pro tělesně postižené

Podpora obvodní organizaci Prahy 9 – Svazu tělesně postižených v České republice při pořádání společenské akce pro handicapované. Setkání se zúčastní 6 místních organizací.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Podpora vydání knihy Vladimíra Nabokova

Nakladatelství Paseka požádalo o podporu při vydání doposud nepublikovaného díla Vladimíra Nabokova „Ada aneb Žár“.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč

Sportovní klub vozíčkářů Praha

Společnost poskytla finanční podporu lyžařskému oddílu Sportovního klubu vozíčkářů Praha na realizaci lyžařských akcí v sezoně 2014.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Sportovní klub vozíčkářů

Pomoc Centru integrované onkologické péče

Nemocnice Měšice – Centrum integrované onkologické péče, o.s. obdržela finanční pomoc na provoz lůžek následné péče a lůžek se zaměřením na onkologicky nemocné pacienty.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Komorní Činohra

Společnost podpořila činnost divadla Komorní Činohra. Divadlo bylo založené v roce 1997 jako nestátní nezisková organizace zaměřující se na současnou světovou tvorbu.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

„STK pro chlapy“

Nadační fond Petra Koukala požádal o pomoc na projektu „STK pro chlapy“, jehož cílem je osvěta a podpora zdraví mužů v ČR hlavně v oblasti prevence závažných mužských chorob, zejména onkologických.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Občanské sdružení SANANIM

Terapeutická komunita Němčice SANANIM obdržela finanční pomoc na provoz komunity pro léčbu drogově závislých, především na dobudování sídla u obce Heřmaň u Písku.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Pomoc diabetickým dětem

Sdružení rodičů a přátel diabetických dětí poskytuje pomoc dětem s diagnózou Diabetes mellitus
1. typu. Příspěvek společnosti bude využit na rekondiční pobyty se zdravotním programem.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Kardiocentrum IKEM

Podpora projektu Kardiocentra IKEM „100 let pro každého“, který je zaměřen na prevenci civilizačních chorob. Finanční částka bude konkrétně použita na program prevence metabolického syndromu dětí a mládeže, který je součástí projektu.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Pomoc Jedličkovu ústavu

Společnost S-MOBIL zajišťuje finanční prostředky pro Nadaci Jedličkova ústavu. Prostředky jsou využity na nákup a provoz vozidel pro studenty Jedličkova ústavu.
Smluvní cena za propagaci: 20 tisíc Kč.

Dary 2014

Doposud nebyl žádný dar věnován.

Propagace 2013

HANDICAP LYCEUM Praha, o.s.

HANDICAP  LYCEUM  Praha, o.s. obdrželo v letošním roce finanční pomoc na letní sportovní akci „Vodácký tábor v rehabilitačním středisku vozíčkářů PROSAZ o. s. na Slapech“.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč

Český svaz mentálně postižených sportovců, o.s.

Společnost Kolektory Praha tento rok podpořila  Český svaz mentálně postižených sportovců, o.s. při pořádání 9. INAS Mistrovství světa v atletice sportovců s mentálním postižením. Závody proběhly ve dnech 11. až 15. června v areálech stadionů Evžena Rošického a Přátelství v Praze 6.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

XXI. Karlovarské právnické dny

Kolektory Praha, a.s. finančně podpořily XXI. Karlovarské právnické dny. Konference, která je v roce 2013 zaměřena na problematiku podzemních staveb pod pozemky jiného vlastníka, se konala 12. až 14. června v karlovarském hotelu Thermal.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Projekt Sociální automobil

Tradiční pomoc poskytovaná společností  na projekt “Sociální automobil” určený pro Jihočeskou sociální a.s., která  poskytuje ošetřovatelské a pečovatelské služby obyvatelům  převážně Prahy 11.
Smluvní cena za propagaci: 12 tisíc Kč

10. ročník Mezinárodního festivalu divadla a nového cirkusu Letní Letná

Jubilejní 10. ročník Mezinárodního festivalu divadla a nového cirkusu Letní Letná proběhne koncem srpna 2013. Představí se zde řada zahraničních a tuzemských umělců, kteří Pražanům a návštěvníkům Prahy nabídnou nevšední podívanou.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč

Chráněné bydlení a respitní centrum Sluneční domov

Vedení společnosti se v letošním roce rozhodlo podpořit občanské sdružení Sluneční domov, konkrétně jeho projekt „Chráněné bydlení a respitní centrum Sluneční domov“ sídlící v Dolních Počernicích. Bydlení s nepřetržitou asistenční službou poskytuje domov skupině handicapovaných mladých lidí.
Smluvní cena za propagaci na rok: 100 tisíc Kč.

Svatováclavská pouť na Proseku

Městská část Praha 9 organizuje každým rokem „Svatováclavskou pouť na Proseku“. Společenskou akci, která je mezi obyvateli nejen Prahy 9 velmi populární, finančně podpoří i naše společnost.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

CU Bohemians Praha

CU Bohemians Praha je českým fotbalovým klubem s dlouholetou tradicí a s výbornými zkušenostmi s výchovou dětí a mládeže. Podporu klubu poskytuje společnost už sedmým rokem.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Radost – dětský domov o.p.s.

Finanční pomoc chce společnost dávat především dětem, seniorům a handicapovaným osobám. Proto se vedení naší akciové společnosti rozhodlo podpořit i společnost Radost – dětský domov o.p.s., která zajišťuje provoz Dětského domova v Dolních Měcholupech.
Smluvní cena za propagaci na rok: 50 tisíc Kč.

SK Praga Vysočany

Podporu v letošním roce obdržel i fotbalový klub SK Praga Vysočany, zaměřující se hlavně na výchovu dětí a mládeže. V areálu u Rokytky působí více než 150 mladých sportovců od fotbalové školičky až po dorost.
Smluvní cena za propagaci na rok: 100 tisíc Kč.

Ceny Divadelních novin

Propagaci naší společnosti bude zajišťovat i Společnost pro Divadelní novinypořádající akci Ceny Divadelních novin, které se udělují za tvůrčí počiny v oblasti divadelní tvorby v pěti kategoriích od alternativního divadla až po činohru a balet.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Občanské sdružení Podkůvka

Občanské sdružení Podkůvka pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem vyrovnat se s postižením a zapojit se do společnosti. Finanční pomoc bude využita především na provoz asistenčního vozidla a na ustájení koní využívaných na hipoterepii.
Smluvní cena za propagaci za rok: 100 tisíc Kč

O pohár města Žižkova

„Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unii“ pořádá začátkem října v hotelu Olšanka 8. ročník amatérského turnaje v boxu „O pohár města Žižkova“. Fond se zaměřuje na pomoc sociálně slabým občanům, především pak na děti a mladé lidi  minoritní společnosti. Turnaj je koncipován jako sportovně kulturní záležitost a probíhá pod záštitou Městské části Prahy 3.
Smluvní cena za propagaci: 70 tisíc Kč.

IUVENTA, občanské sdružení umělecky nadaných dětí

Společnost IUVENTA, občanské sdružení umělecky nadaných dětí pořádá již řadu let koncerty vážné hudby. V letošním roce budou moci Pražané opět navštívit festival orchestrální a komorní tvorby „Devětkrát s devítkou“ nazvaný Prosecké hudební jaro – Prosecký hudební podzim. Koncerty nazvané „Rejchovy komorní slavnosti“ mohou zájemci navštívit na různých místech hlavního města a  tzv. „Hudební procházky“ proběhnou v Trojském zámku. Koncerty se konají od května do září 2013.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Z pohádky do pohádky

Letňanská sportovně kulturní s.r.o. společně s Městskou částí Praha 18 jsou pořadateli projektu zaměřeného především na rodiny s dětmi. Akci nazvanou „Z pohádky do pohádky“ mohli návštěvníci vidět 8. června v prostorách parku u OC v Letňanech.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Mezinárodní jazzový festival Bohemia JazzFest

Mezinárodní jazzový festival Bohemia JazzFest se konal v Praze a v několika dalších českých a moravských městech koncem července. Jazzová hudba v podání tuzemských i zahraničních muzikantů zazní v centrech měst pro návštěvníky zdarma. Festival se během několika let stal jednou z nejprestižnějších akcí svého druhu v středoevropském měřítku.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

RC Praga Praha

RC Praga Praha má za sebou další úspěšnou sezónou. Několikanásobný mistr republiky v ragby působí na hřišti U Rokytky vybudovaném mezi bývalými průmyslovými areály. Díky velkému přílivu nových obyvatel do této městské části zde nachází  sportovní vyžití řada dětí a mladých lidí, které tento dynamický sport zaujal. Finanční pomoc poslouží na provoz areálu a doplnění materiálně technického vybavení.
Smluvní cena za propagaci na rok: 50 tisíc Kč.

Rozpad židovského života: 167 dní Druhé republiky

Pražské centrum židovských studií působící při Filozofické fakultě Univerzity Karlovy požádalo o finanční podporu na pořádání 2. Mezinárodní konference s názvem „Rozpad židovského života: 167 dní Druhé republiky“. Proběhne koncem října.
Smluvní cena za propagaci: 200 tisíc Kč.

Festival Jarmily Novotné

Občanské sdružení Zámek Liteň požádalo o finanční podporu na Festival Jarmily Novotné. Připomenutí odkazu  významné české pěvkyně Jarmily Novotné, žačky Emmy Destinové, si dává za cíl podpořit mladé talenty a  přiblížit vážnou  hudbu široké veřejnosti.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Experimentální výtvarné divadlo ANPU

Experimentální výtvarné divadlo ANPU reprezentuje českou alternativní scénu od roku 1999. Jeho domovskou scénou je šapitó, které pravidelně divadlo staví na Letenské pláni nebo v parku Kampa. Společnost Kolektory Praha  poskytuje souboru finanční pomoc  od roku 2008 a velkou měrou se tak podílí na realizaci nových představení.
Smluvní cena za propagaci na rok: 100 tisíc Kč.

Centrum integrace dětí a mládeže, o.s.

Centrum integrace dětí a mládeže, o.s. se zabývá začleněním dětí a mládeže se specifickými potřebami mezi zdravé vrstevníky.  Finanční pomoc půjde na celoroční činnost, jakou jsou integrované tábory, ozdravné pobyty nebo speciální programy s terapiemi a rehabilitací pro handicapované děti a mládež.
Smluvní cena za propagaci na rok: 30 tisíc Kč.

Mistrovství světa ve vodním slalomu – World Championships 2013

Mistrovství světa ve vodním slalomu – World Championships 2013 proběhne ve dnech 11. až 15 září v Praze Tróji. Společnost tak podpoří významnou sportovní akci roku pořádanou k výročí 100 let české kanoistiky.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Husité na Vítkově

Městská část Praha 3 dostala finanční podporu na středověkou slavnost nazvanou „Husité na Vítkově“. Akce se koná na počest historické události, která se na vrchu Vítkov udála 14.7.1420.
Smluvní cena za propagaci: 80 tisíc Kč.

MČ Praha 18

Finanční podpora společnosti umožnila účast malých fotbalistů z MČ Prahy 18 na mezinárodním fotbalovém turnaji ve francouzském Charmes a vystoupení dětského folklorního souboru v partnerském městě Beautoru.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

Policejní volejbalový klub Olymp Praha

Policejní volejbalový klub Olymp Praha patří mezi nejúspěšnější volejbalové oddíly u nás.  Zaměřuje se především na mládežnické kategorie a na ženy. Ty se  každoročně objevují na předním místě v domácí extraligové soutěži a rovněž  úspěšně reprezentují  naši republiku  v zahraničí.
Smluvní cena za propagaci na rok: 30 tisíc Kč.

Tělocvičná jednota SOKOL Vysočany

Tělocvičná jednota SOKOL Vysočany je tréninkovým  střediskem mládeže patřící k největším tenisovým klubům v Praze. Skvělé výsledky v celorepublikových soutěžích vypovídají o tom, že je tady o mladé začínající tenisty dobře postaráno.
Smluvní cena za propagaci na rok: 50 tisíc Kč.

Policejní volejbalový klub Olymp Praha

Policejní volejbalový klub Olymp Praha patří mezi nejúspěšnější volejbalové oddíly u nás.  Zaměřuje se především na mládežnické kategorie a na ženy. Ty se  každoročně objevují na předním místě v domácí extraligové soutěži. Juniorky vybojovaly 1. místo na Mistrovství republiky a na MS hráček do 19 let v plážovém volejbale obsadily 5. místo.
Smluvní cena za propagaci na rok: 30 tisíc Kč.

XVI. ročník mezinárodního hudebního festivalu „Kytara napříč žánry“

Finanční podporu obdržel XVI. ročník mezinárodního  hudebního  festivalu „Kytara napříč žánry“, který proběhne v období od 3. září do 1. prosince 2013 v Praze.  Festival získal za léta své existence pozici jednoho z nejprestižnějších festivalů v České republice a je oceňován i v zahraničí jako jeden z největších nekomerčních festivalů světa.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Útulné Strašnice

Finanční pomoc byla poskytnuta občanskému sdružení Útulné Strašnice, jehož činnost je zaměřená na aktivity týkající se zlepšení životního prostředí a zkvalitnění společenského života v této části Prahy 10.
Smluvní cena za propagaci na rok: 30 tisíc Kč.

Current status of LCLUC science, regional issues and future directions in the SCERIN region

Přírodovědná fakulta Univerzity Karlovy v Praze obdržela od společnosti finanční pomoc na pořádání vědecké konference „Current status of LCLUC science, regional issues and future directions in the SCERIN region“, která se konala na PFUK ve dnech 17. až 22. června 2013.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

„Barevná devítka – Etnofest 2012“

Městská část Praha 9 pořádá 9. ročník festivalu národnostních menšin „Barevná devítka – Etnofest 2012“. Akce proběhne 31. srpna v Parku Podviní ve Vysočanech aprostřednictvím tance, hudby, výtvarného umění a kulinářských ochutnávek se na ní představí dvacet hárodnostních menšin žijících v Praze.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

„Lampionový průvod aneb uspávání ježků“

Především dětem je určená podzimní netradiční akce „Lampionový průvod aneb uspávání ježků“, kterou organizuje Městská část Praha 9 a proběhne začátkem listopadu v Parku Přátelství na Proseku
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Divadlo v Řeznické

Finanční pomoc společnosti v letošním roce opět obdrželo Divadlo v Řeznické
Smluvní cenu za propagaci: 100 tisíc kč.

Divadlo Archa

Další kulturní scénou, která získala podporu společnosti, je divadlo Archa.Divadlo, které má nezastupitelné místo v síti pražských kulturních institucí, je místem setkání různých kultur a žánrů.
Smluvní cena za propagaci: 50 000 Kč

Vinobraní na Grébovce

Vinobraní na Grébovce je městská slavnost se zaměřením na celé rodiny.Bohatý program určený všem věkovým kategoriím proběhne na různých místech Havlíčkových sadů ve dnech 20. a 21. září 2013.
Smluvní cena za propagaci: 100 000 Kč

Svaz tělesně postižených v České republice

Finanční příspěvek obdrželo i občanské sdružení – Svaz tělesně postižených v České republice. Peníze byly použity na společenské setkání členů svazu v objektu Na Vlachovce.
Smluvní cena za propagaci: 50 000 Kč.

Nemocnice Měšice

Nemocnice Měšice – Centrum integrované onkologické péče, o. s. obdržela finanční pomoc na zkvalitnění pobytu pacientů dlouhodobě hospitalizovaných.  Peníze získané od ZP nepokryjí veškeré náklady související s nákladnou péčí a získané prostředky budou využity na nákup zdravotních pomůcek.
Smluvní cena za propagaci: 100 000 Kč

Bez tíže

Bez tíže – koncert v rámci světové kulturní akce Den hospiců proběhne 11. října v klubu La Fabrika.  Pořádá Hospicové občanské sdružení Cesta domů.
Smluvní cena za propagaci: 50 000 Kč

Hudební podzim v Praze 9

Kulturní dění v Praze 9 vyvrcholí závěrečným koncertem festivalu Hudební podzim v Praze 9. Koncert pod vedením Miloše Wichterleho proběhne v parku Přátelství na Proseku 22. září.
Smluvní cena za propagaci: 50 000 Kč

Česká asociace pro psychické zdraví

O finanční podporu požádala vedení společnosti Česká asociace pro psychické zdraví pro Terapeutickou komunitu a Linku psychopomoci zaměřující se na mladé lidi trpící duševním onemocněním.
Smluvní cena za propagaci: 150 000 Kč

Blue Wings – floorball team o.s.

Finanční pomoc byla poskytnuta florbalovému oddílu Blue Wings – floorball team o.s.,který se stará o sportovní vyžití dětí a mladých lidí především  v Praze 11.
Smluvní cena za propagaci: 40 000 Kč

2014 Rok lázeňské architektury

Společnost podpořila projekt „2014 Rok lázeňské architektury“ v rámci něhož se připravuje vydání publikace „Slavné lázně Čech, Moravy a Slezska“.
Smluvní cena za propagaci: 100 000 Kč

18. ročník „Pražského divadelního festivalu německého jazyka“

18. ročník „Pražského divadelního festivalu německého jazyka“ proběhl koncem října a začátkem listopadu v několika pražských divadlech. Společnost Kolektory Praha, a.s. tento festival podpořila již po několikáté.
Smluvní cena za propagaci: 100 000 Kč

Sbor dobrovolných hasičů Praha – Miškovice

Finanční pomoc na zábavně-vzdělávací akci pro děti obdržel Sbor dobrovolných hasičů Praha – Miškovice. Akce proběhla začátkem listopadu v prostorách bývalé vojenské posádky v Praze  Miškovicích.
Smluvní cena za propagaci: 50 000 Kč

Ladronkafest 2013

Společnost Kolektory Praha se stala partnerem společenské akce „Ladronkafest 2013“, která patří k největším společenským událostem tohoto druhu na Praze 6.
Smluvní cena za propagaci: 100 000 Kč

„Omalovánky první pomoci“

Podpora při vydání publikace „Omalovánky první pomoci“, které vydává společnost IV. Nakladatelství s.r.o. pro Český červený kříž.
Smluvní cena za propagaci: 9 900 Kč

Prague Cup Czech Indoor 2013

Propagace společnosti Kolektory Praha proběhla na 18. ročníku halového turnaje v tenise na vozíku Prague Cup Czech Indoor 2013 v Průhonicích. Pořadatelem byl Český tenisový svaz vozíčkářů.
Smluvní cena za propagaci: 200 000 Kč

Mikulášská besídka

Finanční podpora byla poskytnutá městské části Praha 18 na společenskou akci určenou především dětem – Mikulášská besídka. Akce proběhla v objektu letňanské tělocvičny, o program se postaraly sdružení a spolky z Prahy Letňan.
Smluvní cena za propagaci: 30 000 Kč

Sportovní klub vozíčkářů Praha

Sportovní klub vozíčkářů Praha pomáhá již déle než dvacet let vyrovnávat se lidem na vozíku se svým hendikepem. Pomoc je určena na činnost lyžařského a outdoorového oddílu
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

18. ročník „Pražského divadelního festivalu německého jazyka“

18. ročník „Pražského divadelního festivalu německého jazyka“ proběhl koncem října a začátkem listopadu v několika pražských divadlech. Společnost Kolektory Praha, a.s. tento festival podpořila již po několikáté.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Komorní Činohra

Finanční podporu poskytla naše společnost divadlu Komorní Činohra, jejíž technické zázemí poničily květnové povodně.
Smluvní cena za propagaci: 100 tisíc Kč.

Občanského sdružení Veselý vozíček

Pomoc byla poskytnuta na činnost Občanského sdružení Veselý vozíček, které se stará o potřeby osob zdravotně a tělesně postižených.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč.

Občanské sdružení Naděje

Už osmým rokem podporují Kolektory Praha prostřednictvím společnosti Kompaktprojekty zaměřené na pomoc mentálně i pohybově postiženým osobám v Praze. V letošním roce  obdrželo  finanční příspěvek občanské sdružení Naděje v Praze 5, která  jej využije  na provoz sociálního automobilu Renolt Master.
Smluvní cena za propagaci na rok: 8 650 Kč.

Svaz tělesně postižených v České republice

Svaz tělesně postižených v České republice, občanské sdružení obdrželo od společnosti finanční podporu na pořádání společenské akce, kterou uspořádalo pro své členy v prostorách restaurace na Vlachovce v Praze 8.
Smluvní cena za propagaci: 50 tisíc Kč.

OIKOYMENH

Občanskému sdružení OIKOYMENH, které se zaměřuje na vydávání filosofické a theologické literatury a usiluje o proměnu a kultivaci veřejného prostředí v České republice, byla v letošním roce poslána finanční podpora na vydání několika publikací.
Smluvní cena za propagaci: 150 tisíc Kč.

Paprsky naděje

Pomoc byla poskytnuta na činnost Občanského sdružení Paprsky naděje, které pomáhá hendikepovaným lidem.
Smluvní cena za propagaci: 30 tisíc Kč

Dary 2013

Člověk v tísni

Na pomoc lidem a institucím zasažených tajfunem na Filipínách zaslala naše společnost finanční dar prostřednictvím obecně prospěšné společnosti Člověk v tísni.
Finanční dar byl výši 30 tisíc Kč.

ADRA

Finanční dar určený na pomoc obětem tajfunu Haiyan na Filipínách zaslala společnost také prostřednictvím obecně prospěšné společnosti ADRA.
Finanční dar ve výši 30 tisíc Kč.


expedition